7 kommentaari

linnamajad

Vasta kommentaarile

Tallinn ajab õiget asja linnal - kui on tegu ikka linnaga - peab olema teat hulk linnale kuuluvaid maju siis võimalus vajadusel appi tulla sekkuda. Ilmselt nood linnale kuluvad majad peaks olema hajutatud kõikides linnaosades seega ei mingit värki kõik linnamajad asuvad Lasnal in corpore. Tallinn tegutseb ja Tallinnal on ka võimalus tegutseda on teat ressurss. Kuid Kohtla-Järvel ja Kiviõlis peaks jõuliselt sekkuma Eesti riik kõik majavaremed kogu see rammus paneel massinasse jahvatusse. Klassikaline Plats Puhtaks kellegi laali käsulaudade järgi. Jaapaniga tegelt ju mingit problat üleüldse ei ole - Jaapan järjest väiksemaks ja väiksemaks kuni need jaapanlased lahedalt mahuvad kuhugi konkusse ära...Järjest vähem ja veel vähem ja lõpuks polegi mingeid jaapanlasi.

Tubli kontseptsioon

Vasta kommentaarile

...aga need munitsipaalpinnad peaksid olema odavamad (Jaapanis on sellised muide tasuta!). Võimalusel ka elanikule äraostetavad ja pärandatavad!

Munitsipaal postitas:

Need pinnad ongi odavad, üürihinnad algavad juba 1 eurost ruutmeeter ja kes sedagi ei suuda tasuda, omab võimalust saada eluasemetoetust. Mis puudutab aga ostmist ja pärandamist, siis selleks on meil olemas täiesti toimiv kinnisvaraturg, munitsipaaleleluaseme mõte on ikka pakkuda peavarju neile kes seda eelmainitud turult mingil põhjusel soetada ei suuda ja seda vaid üldreeglina seniks kuni sellist suutlikkust pole tekkinud, mitte maksumaksja raha eest uute kinnisvaraomanike juurde tekitamine. Mis aga Jaapanisse puutub, siis tean, et seal on võimalik tõesti mõõtmetelt surnukirstu meenutavas kongis võimalik vajadusel öö tasuta ära magada!

nentija

Vasta kommentaarile

http://www.eesti.ca/uleeuroopaline-uuring-naitab-et-eestlaste-elumajad-on-uhed-euroopa-viletsamad-eesti-paevaleht/article48129 eestlaste kehvad majad
http://www.ohtuleht.ee/761749/eesti-eluruumide-kvaliteet-on-euroopa-viimaste-hulgas

stiilinäitaja

Vasta kommentaarile

Palju kõmu tekitanud lavastuslike elementidega tõsielusarja "Savisaare protsess". Sündmused keerlevad Nõmmele Sihi tn 108 kerkinud ehitusloata maja ümber.
http://www.pealinn.ee/koik-uudised/jatkub-savisaare-protsess-kohtunik-mees-mustas-ja-teised-kaevuvad-n168172

Laadimine...Laadimine...