7 kommentaari

uskmatu-toomas

Vasta kommentaarile

Kõikidele nende pikkade kommentaaride vastuseks on ainult üks küsimus:kas eesti vabariik on loodud normaalseks eluks siinsetele inimestele või kogu üritus on mõeldud nn.paadipõgenike paremaks teenendamiseks ?

Almar Gluštšenko

Vasta kommentaarile

Huvitav on tendents, et inimesed ei mäleta massiliselt mõhkugi.

Siim Kallas (juut, kes enamiku avaliku arvamuse teada varastas Eesti pangast 10 miljonit dollarit, millest pool läks Cosa Nostra maffiat esindava Berlusconi poliitika algusele, mitte segi ajada David Vseviovi ka rohepartei Aleksander Laane sionistide Casa Nostraga, mille olulist erinevust pole võimalik tuvastada, varastas VEB-fondist 47 miljonit dollarit, millega pani aluse Reformierakonna poliit-suurvarguste kultuuritusele Eesti ametnikkonnas, mis kirjas Anti Poolametsa toimetatud 2009 raamatus ”Kallase afäär” 2009), kes jooksis eurovolinikuna lihtsalt Brüsseli koridorides Katariina Krjutškova küsimise peale eest ära, ütles volinikuna, et Euroliit peaks andma Aafrika abiks 600 miljardit eurot aastas.

Seejärel „lasi” kogu Riigikogu end lolliks teha, alludes Ligile ja hakates ESM-i nö Kreeka abiks kandma Eestist 2,28 miljardit eurot aastas. Kui Kallas käis 2013 valimiste eel koos Soome päritolu euro rahandusvoliniku, Olli Rehniga, Tallinna Radissonis valimisreklaami tegemas ja emeriit, Erik Terk, seal eurostatistika numbritevadaga seda loputas ning vihaseks sai, kui ma küsisin täpsustavaid küsimusi, millele ta ei tohtinud vastata, siis oli mul varuks Kreeka majanduse vabaturule sundimise analüüs Kreeka isemajandamise seisukohalt (Kreekat sunniti maailma magusaimaid sadamaid, raudteetaristut ja lennujaamu ära müüma, Saksa riik teenis sellega vähemalt 1,6 miljardit eurot, saati siis Deutsche Bank, HSBC, Lloyds, Societe Agricole jms), kuid ma ei näinud mingit mõtet seda sellele juutlale ette kanda.

Tänaseks on Valitsus ja Riigikogu kantinud 5,5 aastaga Eestist 12,5 miljardit eurot (avalikeesti.ee, nr 3, lk 6, Kanada Eesti päritolu professor, Olev Träss, mitte vainustuda ta välisrahamise kampaaniast, selgitus allpool) ESM-i, eeldatavasti on tervest Euroopast 4,8 miljardit eurot sinna läinud. Sisuliselt on Euroopa Keskpanga poolt jäetud trükkimata ja igale Euroopa põlisrahvuse esinadajale sularahas laialijagamata 10 000 eurot.

12.06.18 kohtusime Pirita jõel, paatides Keskerakonna kaaperdanud RSR-i valimisüritusel Klandorfiga (kes ei võtnud kuulda me spetsialistide plaani, asenadamaks 22 miljoni euro eest Reidi tee, Viimsi ripptrammi, 3 kogukonnaühistu laeva ja viimsilaste autoliisingu kompenseerimisega ja kes on praeguseks sealt 20 miljonit teadmata suunas kantinud, samas sinna juba TalSinki augu jätnud). Sel üritusel kohtusin suht asjaliku Simsoni meesnõunikuga, kes väitis end üldsegi mitte teadvat mis arvetelt Eestist 2,28 miljardit eurot ESM-i läheb.

Nüüdseks on jõudnud ilmselgelt suur osa sellest rahast Rändepakti läbi suruda üritanud sionistliku ÜRO varikontodele, Kaljurand, Anvelt ja Kiisler on asunud vahepeal selle palgale seda raha osalt tagasi tooma.

Seda, ühes viimases Ajurünnakus (kus oli juba selgelt ka publikule näha selle firma sihilikku poliitilist pankrotistamist, sest jagati põhjuseta luigelaulupastakaid) kajastanud Tallinna Televisioon on suletud kõlvatu poolkorealase poolt, kelle pea ainus poliitiline ülessanne ja võime on meelitada oma välimusega Kalevasse võimalikult palju hiinlasi, et RSR saaks öelda, et nad ise jooksid siia pakku oma viiruse eest, kui tegelikult toob Valitsus neid siia RailBalticut-TalSinkit ehitama selleks, et juudikap Lääne-Euroopa ja Põhja-Ameerika saaks mitmekordsemalt nende orjakaupa tarvitada, makstes selle eest katteta eurosid ja dollareid (sest neil puudub selle tagatiseks vajalik loodus- ja tööjõuressurss), kuid hiinlased loodavad ometi, et saavad 40 aastaga enda kätte kuhjatud lepalehed vähegi võrdväärse kasu vastu vahetada.


3 aastaga on Tallinnasse on hinnanguliselt ehitatud magalaid 70 000 tulnukale (justnimelt Trumpi väljend Senati kõnes veebruaris 2020), mille ruudu hind on kerkinud 2200 eurole, eestlastelt on kanditud (omavalitsustelt) Maa-Ametile, mis müüb seda enampakkumistel magalate ehitamise hinnaga, põllumaale talude ehitamist hakkas valitsus piirama, 100 miljonit eurot Soomest tagasitulijaile (rahvusideaalina 80% RMK metsamaast ja 80% Maa-Ameti põllumaast ning 5 miljardit eurot ESM-ist 126 000 uue väiketalu loomiseks odavlaenuna, nagu ajaloost teada raamatutes „Eesti Põllumajandus XX sajandil” ja „Karl Liidak 110”) talude ehituseks lubanud minister Järvik kõrvaldati ametist ja Eesti võõrpankadel (sh poliitilise ärastusega Tallinna Ühistupanga omastanud Coopil) ei saa olla plaanis Soomest naasvatele eestlastele laenu anda, kui ESM-ist kuleb Saksamaalt, Ukrainast jm Eestisse iga poliitaetava tulnuka eest parteide rahakotti 16 000 eurot kuus ja neid on 60 000, kui Eesti ID-kaarte (varsti ka passe) saab postiga, hulk eestlasi on läbi kirikute juudistatud, meelitades neid tahtma ja saama (poliitsotsiaalsesse suluseisu panduna ja üleloomulikku urbanistlikku karistavat jumalat kartes) juudi ID-kaarti, kodakondsusseadust leevendatakse, Mondo tegeleb, valgete Aafrikast tagasikutsumise asemel, nendele Läänele loodusvarade odavmüümise tehnikate juurutamisega ja vahendab Kallase 100 miljonit aastas, et varustada nende transporti (hooga läbi aia) Aafrikas asuva Hispaania pagulaagreisse ja Liibüa rannalt neid noppivatele „abikäpikutele” laevu ja kütust osta. Ratas käis teist aastat selles Bilderborgia klubis kokku leppimas ja Mart Helme käis Iisraelis sõpru otsimas loodetavasti sellele vastu seismiseks. Lootus on ......... lohutus. Õhtilehes on 2 aasta jooksul ilmunud vähemalt 4 artiklit 2-l leheküljel Eesti teadusjuhilt ja juudilt, Tarmo Soomere, milles ta mere-, mitte sotsteadlasena, ja rahvuslikke sotsteadlasi aruteludesse kaasamata, võtab väita, et kagu-Aasia läheb varsti vee alla ja seega peab Euroopa parasvööde (intersionistliku või -semiitliku sõnast semi ehk paljusus ehk iga algkultuuri põlismaal sundtekitatava kohaliku kultuuri hävitamise teel sinna sundpoliitasutatava anastuskultuuritusega?) võtma vastu kokku vähemalt 1,5 miljardit tulnukat, Eesti peab hakkama soojustama TTÜ eestvedamisel selleks 300 miljoni euro eest ka paneelelamuid.

29.03.2019. andsin Väike-Karja 8 Konservatiivide klubi istungil ka (15 koopiat) nimekirja viimaste aastate suurematest poliitvargustest Eestis Henn Põlluaasale ja palusin jagada kõigile valitsusläbirääkijatele, et nad saaksid teha järeldusi ja oma poliitilise mittekorrumpeerituse tahte korral teha vastava valitsusleppe, kuid kahjuks vastas Henn mulle 14.05.2019 Patarei väravas (Mart Nuti, Meelis Kaldalu ja Ain Väli juuresolekul) et seda teavad kõik (?) niigi.

EKRE-le on 10 valitsuskuuga kogunennud ametlikku poliitpalka vähemalt 3,9 miljonit eurot enam, kui eelneval aastal, toetajaid on 80 000 ja liikmeid 8800. Ometigi pole raatsitud rahastada Odinit 10 000 euroga, poliitmajanduslike kurjategijate grupis vähemalt 13 aastat Eesti rahvuslikke suurärimehi Reformierakonna kliki kasuks paljaks röövinud Elmar Vaher on saanud mõne kuuga 3-kordselt palka (poliitpistist) juurde (6000 euorni). Piiri, ka majanduspiiri, pole suletud. Ometigi kuluks selleks 50+50 vabatahtliku patrioodi muretsemiseks suurusjärgus vaid 18 eurot kuus 1 oma valija kohta. Saatsin Martin Helmele suvel 2019 sõnumi, et kui tal on objektiivne rahvuslik põhjendus, miks (näiteks Soome pagenutele enne talude ehitamispoliitika käivitumist Tallinnas ajutiste elupindade hulkpakkumiseks) ei peaks just Tallinna paneelmagalaid hulgi kokku lükkama enne, kui leiaks mingi loogilise rahvuspoliitilise põhjenduse uusi ja 4-kordse omahinnaga massiliselt juurde ehitada, siis ärgu rahastagu seda poliitehitust mingil juhul enne, kui ta selle olukorra ja raha liikumise laiapõhjaliselt oma rahvuslikele valijatele selgeks teeb, nende võimalused rahvuspoliitika läbi valitsusele selgelt deklareerib, nendega avalikult perspektiivid läbi arutab ning poliitstrateegia paika paneb (olenemata sellest, et Ratas näikse vastu olevat ja mitte aru saavat, et alates 2016 aastast on oma ugri rahvuse põhise poliitika pooldajaid 70 % valijaist, lihtsalt kõigile neile pole loodud võimalust EKRE-t usaldama hakata; petitsioon.ee/astutagasikk, pikad kommentaarid).


Seega on Kallase unistus täitunud ja see Valitsuse, Riigikogu (ümber seni tiirlevate parteide) ja nendega rahvusvastasesse kuritegelikku (oma ettekujutuses) lõpmatusse ühendusse astunud juudiorganisatsioon ei peatu enne kui ta on siinse ugrirahva maapealt pühkinud ja tõrvikurongi korraldajatel näikse sellise info massidele edastajate suhtes nüüd väga karm poliitika olevat. Igatahes ässitas 1 neist mulle Vabariigi aastapäeval Viru tänaval 2 turvameest kallalae, sest (marthelmelikult dedukteerides) tundub (!) see olevat samane soinistatud paraad, nagu 612-tõrvikurong Helsinkis 6.12.19, kus pidin füüsiliselt sekkuma paraadi ametlikult turvanud meeste (mitte politseinike, selhulgas 25 aastat ärakaranud olnud eestlase) poolt vanema jalgrattal soome patrioodi tümitemisse peale seda, kui viimane peletas rongkäigu sabast eemale seda kogupikkuses provotseerivaid sotse, kes sõimasid meid natsideks ja esitasid makilt Benny Hilli tunnuslugu. Igatahes ei tunne kadedust professor Müllersoni vastu, kes, nagu minagi mais 2014 NATO tankist Laaneotsale saadetud kirjas pakkusin lahendusi, mis vältinuks Krimmi riikliku staatuse muutmist, tunnistas Krimmi Ukraina juutidelt Vene (sisult ja põhjendatult) kapmonarhia katte võtmist ainukeseks võimaluseks Vene iseriiklusest mitte loobumiseks (mis ilmtingimata ei tähenda Tartu Rahu ja ugride isedemograafia taastumise tegelikku võimatust Vene aladel).

Tt

Vasta kommentaarile

Olgu või professor aga sonimisi ei maksa siia panna.

Negro-Talin kui Gründerzeit

Vasta kommentaarile

Tarida Soome ja Rootsi lugematud neegermehed Neegerlinn Tšernogorski mingite nn teureetikute märg unistus Negro-Talin Negro-Estos. Pooltosinat ei tegelt tosin tšurbanni voodi miskit juba hakkab kujunema nigu Kargaja Mutti juba sekka täkku korralik vuuk äärmiselt korralik. Ja Paaritus Raudtee elik Balti Rööbas otse Neegri-Saksast Pollakist läbi. Ehe getoelu tõeline Negro-Talin Negro-Estos järsku hoopis Marti ja äärmiselt resoluutselt.

Ivo

Vasta kommentaarile

Lihtsam oleks kui austet profiisor pakiks oma kodinad kokku ja reisiks ise oma sõprade juurde 3. riikidesse.

Nüüd siis on teada,

Vasta kommentaarile

kes rändekriisi projekteerib!

piir kinni

Vasta kommentaarile

Imeväikesse Eestisse pakkida miljoneid neegermehi on mõnel ikka mõistust. Oleks ikka rändekriis siis saaks Tallinnast hiidlaoplats lademetes Soome ja Rootsi neegerrahvast, indusse, pakke, banglasi ja chinasid rohkem chinasid. Järsku jooks vähem ja siis veel vähem järsku peaks tsipa lausa karskust...Piir tuleb võtta kontrolli alla ja kui vaja siis kinni Euroopas ja vajadusel Eestis. Või neegermehi Tallinna tarima...

Laadimine...Laadimine...