GALERII: Tallinn Fashion Weeki kolmas päev pakub meisterlikku käsitööd, originaalprinte ja praktilisi ülerõivaid

 Tänavamoele ja mugavusele fookuse pannud Iris Janvieri kollektsioonis on erikohal orgaanilised kangad, mis on loodud arvesse võttes jätkusuutlikke tootmisprotsesse.

Pilt: Stina Kase. Fotol Brand NO.8 kollektsioon.
Festival

GALERII: Tallinn Fashion Weeki kolmas päev pakub meisterlikku käsitööd, originaalprinte ja praktilisi ülerõivaid

Toimetaja: Sandra Lepik

Moenädala kolmanda päeva avab modernsete, funktsionaalsete ja alati mugavust väärtustavate disainide poolest tuntud Iris Janvier moemaja, liikudes Tallinn Fashion Weekil esitletava kollektsiooniga jätkusuutlikkuse poole.

Sügisene Tallinn Fashion Week jätkub täie hooga ülekandena Anne & Stiili vahendusel, kaasates moekunsti austajaid ka sotsiaalmeedia vahendusel etendustele kaasa elama ja oma rõivakomplektidest pilte jagama. TFW kolmas päev pakub silmailu originaalkangaste, jätkusuutliku mõtteviisi ning kaunite ülerõivastega.

9images


Moenädala kolmanda päeva avab modernsete, funktsionaalsete ja alati mugavust väärtustavate disainide poolest tuntud Iris Janvier moemaja, liikudes Tallinn Fashion Weekil esitletava kollektsiooniga jätkusuutlikkuse poole. Sellel aastal on bränd võtnud ette suuri samme, et muuta oma disaine jätkusuutlikumaks. Tänavamoele ja mugavusele fookuse pannud Iris Janvieri kollektsioonis on erikohal orgaanilised kangad, mis on loodud arvesse võttes jätkusuutlikke tootmisprotsesse. Seejärjel vallutab moelava Piret Kuresaare moemaja, mille sügistalvise kollektsiooni värvigammas kohtuvad erinevates varjundites beežid ja hallid toonid. "Oleme kasutanud kõrgkvaliteedilist siidi ja villaseid kangaid, millest valmivad mantlid, kleidid ja pükskostüümid. Samuti on see aasta esimest korda laval meie oma print," tutvustab Piret Kuresaar uut loomingut.

Põhjamaine moebränd WOOM hoolitseb selle eest, et sügistalvisel hooajal end stiilselt soojas hoida. WOOM'i sügistalvine kollektsioon loob vabaduse nautida tormituultega sügisilma ja jäiseid talvetuuli. Sulemantlite ja -jakkde kollektsiooni täiendavad hoogsa joonega villased mantlid. Kookonilaadseid mudeleid saab kanda moodsalt kihiti. Rõivaste mudelid on ülikerged ja soojad ning need on parimad liikumiseks linnatänavatel ja metsaradadel nii varasügisel kui kõige külmemal talvel. Neljandana vallutab moelava Eesti juurtega bränd Alpaka, esitledes kollektsiooni, mis ühendab omavahel luksuslikud materjalid ja mängulised nüansid. Esmakordselt tuleb esitlusele Alpaka uus kordumatu, ent mänguline Seasonless Luxury Leisure kollektsioon, mis ühendab endas erakordselt pehme ja sooja alpakavilla, luksusliku mooruspuu siidi ning orgaanilise Pima puuvilla. Looduslikult mahedad toonid ja kvaliteetsed materjalid hoolitsevad selle eest, et kudumid oleksid hooajaülesed ja kantavad ka aastate pärast. 

Kaasaegne kergus formaalsemas versioonis

Moenädala kolmandale päevale paneb uhke finaali AMANJEDA by Katrin Kuldma, tuues TFW moelavale meeste- ja naistekollektsioonid, mida esitletakse nii mugavas vaba aja võtmes kui kaasaegse kergusega formaalsemas versioonis. Meeste kollektsiooni mudelite hulgas on maalähedasest ruudulisest puuvillaflanellist ja teksakangast jakkpluusid, brändile omaselt elegantse joonega parimatest villakangastest bleisrid ja ülikonnad ning siidjatest puuvilladest klassikalised särgid. Meestekollektsioonide oluliseks osaks sügishooajal on mantlid ja soojad ning kerged mahulised tuulekindlad parkad. Naiste kollektsioon toob moelavale meeste stiilidega harmoneeruvad koloriidid ning ikoonilised mudelid. Muhu Couture tikandid on moepubliku ees kogu ulatuses nii summutatud monokroomsetes koloriitides kui kirgastes ja värviküllastes toonides. Nii stiili kui värvimäng jätkub inspireerituna meeste klassikalistest särgimudelietst – ikooniline särkkleidi mudel on kollektsioonis nii maalähedasest ruudulisest puuvillaflanellist ja teksakangast kui klassikalise päevasärgi triibulisena. Oluline osa on ka kergetel ja duubelkašmiirist mantlitel.

AMANJEDA by Katrin Kuldma meeste- ja naisterõivaste kollektsioonidega saab moelaval näha valikut Karin Kersa ehtekunstist – unikaaljuveele barokkpärlite, vääris- ja poolvääriskividega. Karin Kersa juveelid on loodud kestma põlvest põlve, nad on kõrge kvaliteediga ja naudinguks kandmisel nii igapäevaelus kui väga pidulikel sündmustel. 

Sügisest Tallinn Fashion Weeki esitleb DHL, toetavad Freixenet, Valge Klaar,Arensburg, Kevin.Murpy. Kuldnõela esitleb Kaubamaja ja toetab Max Factor.

Neljapäev:

Kl 18.00 Iris Janvier, Piret Kuresaar

Woom, Amanjeda M

Alpaka, Amanjeda W

Reede:

Kl 18.00 Eve Hanson, Natali Õnnis

Kriss Soonik, Kirill Safonov

The Korsars, Ketlin Bachmann

 

Tallinn Fashion Weeki ametlik meediapartner on Anne & Stiil.
Ühine sündmusega Facebookis.

Laadimine...Laadimine...