Harku järve äärde tuleb discgolfi keskus

Uue keskuse õuealale on planeeritud 18 korviga discgolfirada, 5 korviga lasterada, lauamängude ala ja 95x40m discgolfi harjutusala. Vaata keskuse plaani siit!

Pilt: Scanpix

Harku järve äärde tuleb discgolfi keskus

Uue keskuse õuealale on planeeritud 18 korviga discgolfirada, 5 korviga lasterada, lauamängude ala ja 95x40m discgolfi harjutusala. Vaata keskuse plaani siit!

Haabersti linnaossa Harku järve äärde rajatakse discgolfi keskus "Discland". Uue keskuse õuealale on planeeritud 18 korviga discgolfirada, 5 korviga lasterada, lauamängude ala ja 95x40m discgolfi harjutusala. Käesoleva aasta detsembris avatakse keskuses discgolfi 2x200m2 treeningsaal. Disclandi rajajateks on discgolfi entusiastid, kes soovivad seda põnevat ja täisväärtuslikku elustiili pakkuvat terviseliikumise vormi ka laiemale avalikkusele tutvustada.

Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgensoni sõnul on väga tänuväärne, et Haaberstisse rajatakse selline tervislikku liikumist propageeriv keskus. "Keskuse rajaja ja idee autor on Keila discgolfar Tommy Markus. Abikäteks on tema oma pere ja Discrafti tiimi liikmed. Uude keskusesse on oodatud kõik, nii lapsed kui ka eakad. Algajad saavad keskusest esimesed õppetunnid discgolfiga tutvumisel ja edasijõudnud saavad trenni teha kogenud instruktorite abiga. On väga tervitatav, et Haabersti elanikud saavad kodule lähedal mitmekesistada oma liikumisharrastusi ja tunda rõõmu aktiivsest liikumisest õues," ütles Jürgenson.

Keskuse eestvedaja Tommy Markuse sõnul on kogu keskuse avamise tähtaeg 1. mai 2018. "Alates 1. novembrist. 2017 on igapäevaselt avatud Paldiski mnt 124b asuvas keskuse ruumides poeosa koos sinna juurde kuuluva olenguruumiga. Keskuse avamine etapiviisiliselt on tingitud sellest, et soovime keskust tervikuna välja arendada koostöös kasutajatega. Nagu ka meie slogan "kogupere discgolfikeskus" ütleb, soovime oma keskuses pakkuda meeldivaid ajaviitmise vorme igale vanusele. Meilt leiab tegevust nii pisipõnn kui ka soliidses vanuses vanavanem," ütles Markus.

"Alates novembrist oleme igapäevaselt avatud ning tutvustame külastajatele oma ruume ja tulevikuplaane. Kevadel korraldame Haabersti elanikele perepäevi, kus inimesed saavad tulla kogu perega discgolfiga tutvuma, et avastada uus liikumisharrastus oma kodu lähedal," jätkas Tommy Markus.

Hetkel ootab keskuse külastajaid siseruumides discgolfi tuba, kus on võimalik harjutada lähimängu ja analüüsida enda hetkevormi suurelt 3x2m ekraanilt, discgolfipood ning lugemisnurk noortele. Lisaks on sünnipäevade ja ürituste jaoks mõeldud ruumid, mis sisaldavad kööginurka, lauajalgpalli ja elektroonse noolemängu võimalust ning X-Box/Playsationi mängutuba. Info on peatselt ka kodulehel www.discland.ee.

Laadimine...Laadimine...