3 kommentaari

tööjõupuudus üüratu

Vasta kommentaarile

Eestis on üüratu tööjõupuudus ja mis nn joomisest siin rääkida tööd tuleb teha mingit võimalustki ei ole pisut õltsi libistada kangemast kraamist rääkimata.

Arusaaja

Vasta kommentaarile

Ma saan aru, et sellele valitsusele meeldib, kui rahvas rohkem joob. Ühelt poolt saab nii inimestelt lihtsamini raha kätte, teisalt pole valitsemiseks vaja ka kuigi palju mõistust, mille puudumisest end odavast viinast arukaotuseni purju joonud rahvas nii kui nii aru ei saa.

igati asjalik

Vasta kommentaarile

Lugupeetavad igal maal olukord mõneti erinev ja seda tuleb aktsiiside puhul arvestada elik peale teat lugemis ja kirjutamisoskuse on oluline ka teat rehkendamisoskus vähemalt mõnel võiks seda olla erakondades või siis ministeeriumides. Muide üle ilma vaadates on lugemis ja kirjutamisoskus äärmiselt suur asi alati ei piisa häälitsusest fuck või siis Change kellegi Husseinovitši eeskujul. Tõsi alkotakside puhul teat lisatoetus tuli ka sommide poolt ja siit siis ka need juulikuised tulemused vähemalt Põhjas. Kuid tundub ka Sügavas Lõunas veidi tagasitõmbutakse ja seega Eesti saab ka Lõunas Sügavas veidi rohkem maksuraha kuid ka lätakas ilma ei jää - ka lätlane on ju inimene kas mitte Läti riigist rääkimata ikkagi hää naaber ja saatusekaaslane. Tuleb rehkendada kalkuleerida kõige tähtsam aktsiiside puhul tegelt peaks noid oskajaid ka olema vähemalt rahandusministeeriumis nõuda miskit Noorelt Ossilt rääkimata Sinisokist on ju tegelt veiks liiast tegu tavaliste hobusevarastega Vana Marti parafraseerides poisid veiks noored selles lugu õppima peab ja ikka elult. Samas Vana Oss võiks vahest ikkagi Noort praavitada... Tundub alkotaksidega saab seekord joonele pidevalt jälgida lähinaabreid ja võimalikke kontragente. Poliitiliselt seekord igati asjalik käik edu istuvale valitsusele.

Laadimine...Laadimine...