6 kommentaari

trebitski

Vasta kommentaarile

https://tarbija24.postimees.ee/6934305/eestlased-voitlevad-koroona-vastu-kange-karakaga

Kärakaga viiruste vastu!

Küsimus

Vasta kommentaarile

Miks ei tohi enam mingeid jooke JUUA, vaid peab neid "tarbima"? Ja miks ei kasutata eesti keeles alkoholi asemel sõna VÄGIJOOK, nagu teevad soomlased?

stiilinäitaja

Vasta kommentaarile

https://zen.yandex.ru/media/id/5d06644470b0790d8ad60444/pochemu-pianica-i-kurilscik-cherchill-jil-tak-dolg-5f98a792baf78e79e7adcb9a
Почему пьяница и курильщик Черчилль жил так долго?

“No sports, just whisky and cigars.” – Winston Churchill

vana laul

Vasta kommentaarile

Et kui ise enam kärakat ei kannata, siis võtame "uue suuna"...

unustamatu dr Konik

Vasta kommentaarile

Kõik Wabariigi joodikud nüüd kiitvad dr Konikut klassika tegelt. Mis muud võtab seega hästi rahulikult tegelt veelgi rahulikumalt tasemel peentisleri Nikooluška ja mingi liputajast kombaineri säätud lõksu ei maksa minna veiks rahulikumalt seega. Võtab aga mõõdetult vodka aga mernanaja.

Vaatleja

Vasta kommentaarile

Ei ole midagi uut siin päikese all, ikka see sama vana laul: töötame välja tegevuskavad, tõhustame meetmeid jne. Olen juba varsti elanud kolmveerand sajandit, kas ei peaks selle ajaga kõik need tegevuskavad ammu välja töötatud olema, sihid seatud ja ka mingeid tulemusi juba ette näidata? Pealegi, kui suurem osa joodikuid selle ajaga juba ammu viinasurma jõudnud surra ilma, et keegi neid kunagi tõsimeeli päästa oleks üritanudki! Milleks peab küll jätkuvalt jalgratast leiutama ja ogara järjekindlusega sama vana reha otsas tallama, kui probleemi sisus ja olemuses kui sellises aegade jooksul ju midagi iseenesest muutunud pole.

Laadimine...Laadimine...