5 kommentaari

Jälg

Vasta kommentaarile

Kapitalismi ( 21.saj.) ajal sündinud põlvkond ei tea, võibolla ei tahagi teada, ei suuda mõista ja võibolla ei tahagi mõista, mis ja kuidas elu Eestis oli...Kiire elutempo ajab taga..,.. Saade "ENSV" on kogu nende ettekujutus tollasest elust, mis on karikatuur-naljanumber, mida ei saa ju päris tõe pähe võtta.
Tolle nõukaaja positiivne külg seisnes tugevas hariduse omandamise püüdluses, suures sporditegemise püüdluses, sest need olid meie põlvkonna trumptegevused....eneseteostuse ainuvõmalikud, aktsepteeritud tegevused.....Nõukaaja teadmiste baasilt oli praegustel põlvkondadel hea edasi minna ja olla nüüd esireas .
Ja kui seadusetegijad "joonistavad" nüüd uuele põlvkonnale väär või nihkega pildi möödunust, siis tekibki väärajalugu, nihkega seisukohad, mille kinnitamine ja ka hukkamõist, kõik on nihkega.
Fakt on aga see, et Eesti riigi elu on juhitud viimased aastakümned eesmärgita, aatelise ja järjepidevust silmas peetava eesmärgita. ..Kogu aur on läinud rahajumala teenimisele, lähitulemuste saavutamisele, reformi-juhitud valitsuse ülbele ja kiuslikule exeli tabeli täitmisele.
Kõrvaltvaataja pilgule tundub kehv kui noorem põlvkond , osa sellest, tegeleb kaigaste pildumisega eelmisele põlvkonnale, ja mis hullem veel, omavahel.
Reformierakonna AINULT halva pritsimine praegusele valitsusele, kes on justkui piirideta tolerantne ja tõsiselt oma riiki allamäge vedanud vankri nurisemata tagasi toimetav, näitas oma suhtumist muidu "rahuliku" Maris Lauri abil "Foorumi" saates kui hüsteerilist last, kes trambib jalgu ükskõik mida talle ei pakutaks, peaasi, et nuriseda saaks.
Reformierakond peaks järeldused tegema oma aastatepikkusele fooliummütsikese all tegelemisele, tulema reaalsusesse ja mõtlema riigile, oma mõttemaailma ja suhtumise tervendamisele.

inff

Vasta kommentaarile

Teata korruptandist ka edaspidi!
https://www.politsei.ee/et/nouanded/korruptsioon/vihje-saatmine.dot
http://www.korruptsioon.ee/et/kuidas-toimida-korruptsiooni-korral

Eve

Vasta kommentaarile

Need mõrtsukad, kes on Savisaare elu ja tervist rikkunud peaksid saama karistuse. Nemad peaksid kohtu all olema aga mitte parim, ausam ja hoolivam inimene kelleks on E.Savisaar. Küllap justiitsminister teab, kes on nende valestsenaariumide autorid. Peavoolumeedia edestas suure entusiasmiga vaesid Savisaare kohta, teenendades oma peremehi, kes omakorda teenendasid valitsust. Ja kõik vaid selleks, et võtta Tallinn üle ja hirmust Savisaare suure häältesaagi pärast. See on nii alatu, et poleks kunagi uskunud, et kauaoodatud vabaduse ajal see võimalik on.

???

Vasta kommentaarile

Ühedki kuriteod ei saa jääda karistuseta, kaasaarvatud eesti suurim korruptsioonijuhtum(praamihange Jaanus Karilaiu arvates), värsketest avalikkusele teavitatud juhtumitest tellitud prügiseaduse juhtum (Taavi Aasa väitel) jne. jne. kasvõi sundüürnikele kompensatsiooniküsimus.

Laadimine...Laadimine...