13 kommentaari

Hull

Vasta kommentaarile

Anname jah talle kõik patud juba ette andeks! Siis on kõik hästi!

düskrafik

Vasta kommentaarile

Mina EESTLANE valin igatahes 100 korda SAVISAART.

August

Vasta kommentaarile

Kui keegi kaabakatest loodab, et Savisaare mõrtsukad jäävad karistuseta, siis nad eksivad - see aeg tuleb kindlasti! Kõik need reeturid, prokurörid, kohtunikud, poliitikud, ajakirjanikud ja kes kõik veel saavad oma karistuse. Teiesugused jätised olete hävitanud Eestimaa ühe suurmehe, tõelise riigimehe ja seda teile andeks ei anta. Oodake ja värisege, see aeg tuleb!

Võimuta kuningas

Vasta kommentaarile

Olen ka sunnitud iga päev selle all kannatama, et mul pole oma riiki mida juhtida.

to 10.10 ja 10.27

Vasta kommentaarile

Nõus kui esitate faktid, mida pole kohus suutnud üle 10 aasta tõestada. Otsitakse nagu eilset päeva, nagu nõela heinakuhjast. Eelnev valitsus on teinud ajupesu nagu P-Koreas, kus nämmutatakse aina ja aina ühte asja. Kuidas võtta, üks osapooltest tahab rahulikku majandus-ja kultuuri-suhtlust naabriga, ei midagi enamat, teine osapool sõdib sellele vastu vahendeid valimata. Pindu teise silmas nähakse, aga palki enda silmas mitte. Lõpetage see väljaimetud mõjuagendi jutt. See on vale õlekõrs, millest kinni hoida.

Kumma psühhika on tähtsam - kas kurjategija või tema ohvrite oma ? Äkki

Vasta kommentaarile

peaks nimelised pingid paigaldama hoopis kõigile neile eestlastele ja Eesti venelastele, kes said psühhotrauma kui iseseisvuse eest võitlejana esinenud oSavisaar osutus meie riigi suhtes vaenuliku välisriigi mõjuagendiks ?

Gergor

Vasta kommentaarile

Kindlasti, las varastab edasi, muidu saab infarkti.

Jälg

Vasta kommentaarile

Kapitalismi ( 21.saj.) ajal sündinud põlvkond ei tea, võibolla ei tahagi teada, ei suuda mõista ja võibolla ei tahagi mõista, mis ja kuidas elu Eestis oli...Kiire elutempo ajab taga..,.. Saade "ENSV" on kogu nende ettekujutus tollasest elust, mis on karikatuur-naljanumber, mida ei saa ju päris tõe pähe võtta.
Tolle nõukaaja positiivne külg seisnes tugevas hariduse omandamise püüdluses, suures sporditegemise püüdluses, sest need olid meie põlvkonna trumptegevused....eneseteostuse ainuvõmalikud, aktsepteeritud tegevused.....Nõukaaja teadmiste baasilt oli praegustel põlvkondadel hea edasi minna ja olla nüüd esireas .
Ja kui seadusetegijad "joonistavad" nüüd uuele põlvkonnale väär või nihkega pildi möödunust, siis tekibki väärajalugu, nihkega seisukohad, mille kinnitamine ja ka hukkamõist, kõik on nihkega.
Fakt on aga see, et Eesti riigi elu on juhitud viimased aastakümned eesmärgita, aatelise ja järjepidevust silmas peetava eesmärgita. ..Kogu aur on läinud rahajumala teenimisele, lähitulemuste saavutamisele, reformi-juhitud valitsuse ülbele ja kiuslikule exeli tabeli täitmisele.
Kõrvaltvaataja pilgule tundub kehv kui noorem põlvkond , osa sellest, tegeleb kaigaste pildumisega eelmisele põlvkonnale, ja mis hullem veel, omavahel.
Reformierakonna AINULT halva pritsimine praegusele valitsusele, kes on justkui piirideta tolerantne ja tõsiselt oma riiki allamäge vedanud vankri nurisemata tagasi toimetav, näitas oma suhtumist muidu "rahuliku" Maris Lauri abil "Foorumi" saates kui hüsteerilist last, kes trambib jalgu ükskõik mida talle ei pakutaks, peaasi, et nuriseda saaks.
Reformierakond peaks järeldused tegema oma aastatepikkusele fooliummütsikese all tegelemisele, tulema reaalsusesse ja mõtlema riigile, oma mõttemaailma ja suhtumise tervendamisele.

inff

Vasta kommentaarile

Teata korruptandist ka edaspidi!
https://www.politsei.ee/et/nouanded/korruptsioon/vihje-saatmine.dot
http://www.korruptsioon.ee/et/kuidas-toimida-korruptsiooni-korral

1 2
Laadimine...Laadimine...