Homme saab Lasnamäel tasuta juriidilist nõu õigusapteegist

"Suureks plussiks on asjaolu, et elanikke teenindatakse elavas järjekorras ja et kohal on väga erinevatele õigusküsimustele spetsialiseerunud juristid," kinnitas Lasnamäe linnaosavanem Vladimir Svet. 

Pilt: Ilian Matusihis/ Foto on illustreeriv

Homme saab Lasnamäel tasuta juriidilist nõu õigusapteegist

Toimetaja: Sandra Lepik

"Linnaosades korraldatavad õigusapteegid on hea lahendus neile, kes ühel või teisel põhjusel ei saa või ei julge otsida õigusabi mujalt," ütles Lasnamäe linnaosavanem Vladimir Svet. 

Homme algusega kell 10 Kultuurikeskuses Lindakivi toimuv õigusapteek teenindab abivajajaid eesti ja vene keeles.    

"Linnaosades korraldatavad õigusapteegid on hea lahendus neile, kes ühel või teisel põhjusel ei saa või ei julge otsida õigusabi mujalt. Suureks plussiks on ka asjaolu, et elanikke teenindatakse elavas järjekorras ja et kohal on väga erinevatele õigusküsimustele spetsialiseerunud juristid," ütles Lasnamäe linnaosa vanem Vladimir Svet. 

Tasuta juriidiline nõustamine toimub neljapäeval, 22. oktoobril ajavahemikus kell 10-14 Kultuurikeskus Lindakivi fuajees. Apteegi lahtiolekuaegadel on keskusesse oodatud kõik abivajajad, tagatud on tasuta õigusalane nõustamine eesti ja vene keeles.

Huvilisi nõustatakse perekonnaõiguse, elatisrahade nõuete, pärimisõiguse, notaritoimingute, pankroti-ja täitemenetluse, töövaidluste lahendamise, korteriühistute problemaatika, tarbijakaitse probleemide, kohalike omavalitsuste ja riigiasutustega suhtlemise, dokumentide vormistamise, lepingu- ja võlaõiguse alal.

Õigusapteek korraldatakse koostöös Tallinna linnaga.

Laadimine...Laadimine...