8 kommentaari

Vaba vaatleja

Vasta kommentaarile

Meie e-riik on ikka täiega ämbris ja e-vedru viimseni maha käinud ütleks vaid selle kõige peale. Kui see kõik oleks juhtunud ja juhtuks mõnes Aafrika riigis, võiks sellest kõigest ju arugi saada, kui see aga toimub aastaid oma e-asjatundmisega kiidelnud Eestis on ikka enam kui häbiväärne. Eriti kui meenutada mida räägiti alles kuu või paar tagasi, kui antud lugu alles lahti rulluma hakkas ja vaadata, mis on sellest ajast tänaseni tegelikult toimunud.

ants

Vasta kommentaarile

See va ratas peaks tõesti tagasi astuma.Möliseb ainult mina , mina , aga jätkab täielikult reformipättide poliitikat.Möliseb oma tulumaksu vaba 500 euroga , aga sellest vaikib , kui metsikult tõusevad hinnad. Ühe käega ühte taskusse , teisest taskust kahe käega enda taskusse.Nendest idiootidest on juba kõrini.See poisikeste kari pole milleksi võimeline.Oskavad ainult rahvast röövida. Aeg on need idioodid minema kihutada , kuid kahjuks on eestlased arad.

W. postitas:

ID-kaardid koos praeguste pahandustega valmistati siiski eelmise valitsuse ajal. Ratas peab praegu oravate praaki parandama.

...

Vasta kommentaarile

Jüri Ratas peaks tagasi astuma.

jah postitas:

Sest tema tõi Eestisse id-kaardi.

Oot-oot!

Vasta kommentaarile

Häkkimine pidi ju Teie eelmiste tõekspidamiste puhul ainult teoreetiliselt võimalik olema, praktiliselt aga võimatu ja rahaliselt kättesaamatu. Millega Te oma sõnade eest vastutama olete suutelised, tikutopsiga?

Laadimine...Laadimine...