Itaalias katkestati koroonaviiruse leviku tõttu Venezia karneval

Pakistan sulges oma piiri Iraaniga, tõkestamaks uue koroonaviiruse levimist naaberriigist, kus see on nõudnud juba kaheksa inimese elu. Afganistan peatas reisimised Iraani viirusehirmu tõttu.

Pilt: Scanpix/ Foto on illustreeriv

Itaalias katkestati koroonaviiruse leviku tõttu Venezia karneval (2)

Toimetaja: Sandra Lepik

Pakistan sulges oma piiri Iraaniga, tõkestamaks uue koroonaviiruse levimist naaberriigist, kus see on nõudnud juba kaheksa inimese elu. Afganistan peatas reisimised Iraani viirusehirmu tõttu.

Itaalias on uue koroonaviiruse juhtumite arv tõusnud vähemalt 132-ni ning võimud teatasid teisipäevani kestma pidanud Venezia karnevali katkestamisest, vahendas BNS. 

Üle terve riigi on nüüd teatatud enam kui 130 juhtumist, ütles Lombardia maakonna president Attilio Fontana täna telekanalile SkyTG24. Lombardias on nendest juhtumitest kinnitust leidnud 89. Puhangu keskmes on Lombardia väikelinn Codogno, mis asub Milanost umbes 70 kilomeetrit kagus. Venezias on nakkus leidnud kinnitust kolmel inimesel, kõik nad on 80-ndates eluaastates.

Peaminister Giuseppe Conte teatas eile, et 11 linna Itaalia põhjaosas pannakse karantiini. See puudutab kokku umbes 50 000 inimest. 

Itaalias on viirus COVID-19 nõudnud kaks inimelu. Peaminister ärgitas itaallasi mitte andma järgi paanikatunnetele. Rahu ja kainet mõistust kutsuvad säilitama ka arstid. 

Pakistan sulges piiri Iraaniga

Pakistan sulges oma piiri Iraaniga, tõkestamaks uue koroonaviiruse levimist naaberriigist, kus see on nõudnud juba kaheksa inimese elu.

"Me sulgesime oma piiri Iraaniga seoses sealsete teadetega koroonaviiruse kohta," ütles Iraaniga külgneva Belutšistani provintsi kõrge valitsusametnik Ayesha Zehri.

Afganistan peatas reisid Iraani

Afganistan peatas viirusehirmu tõttu reisimised naaberriiki Iraani, kus elavad miljonid afgaani põgenikud.

"Takistamaks uue koroonaviiruse levikut ja kaitsmaks avalikkust peatab Afganistan kogu reisijate liikumise (õhus ja maal) Iraani ja Iraanist," teatas Afganistani riiklik julgeolekunõukogu avalduses.

Iraan teatas täna, et riigis on uude Hiina koroonaviirusesse surnud juba kaheksa inimest, haigestumisi on registreeritud 43.

2 kommentaari

Laadimine...Laadimine...
Laadimine...Laadimine...