8 kommentaari

paneuroopa plaan

Vasta kommentaarile

https://www.darkmoon.me/2016/the-coudenhove-kalergi-plan-white-genocide-by-design-part-1/

piir kinni

Vasta kommentaarile

Euroopa piir tuleb kontrollialla võtta ja koheselt. Seega on vaja piiriivalvet, politseid ja julgeolekustruktuure mis töötavad mitte ei tiksu mõttetult. Ja otse loomulikult Euroopa hooldusterritooriumi või territooriume kuhu vastav kontingent koondada muide miks mitte sepa poeg Benito loodud nn Liibüasse igati avar alal Vahemere piirkonnas. Kuid esmalt piir. Ja siis härgamisi saab Eestis jak ogu Euroopas korra majja. Ja kes see seletab miskist etnilisest puhastusest - piir kontrollialla ja kord majas.

berber postitas:

Liibüas tegutsevad juba Vene eriüksuslased.

vot tak

Vasta kommentaarile

Eesti Punased Kütid.
https://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_k%C3%BCtiv%C3%A4ed

elementaarne kord

Vasta kommentaarile

Euroopas on tarvis kehtestada elementaarne kord elik likvideerida totaalselt tundmatute inimeste vabalt töllerdamine üle Euroopa piiri ja üle riikide piiride. Elik teha täpselt seda mida teeb Eesti ja muide ka Soome. Miks ei saa Euroopas kehtestada teat korda kui Eestis ja Soomes saab? Eesti poliitikud peavad seda kõiksugu joodikuist junkrutelt ja kargajaist muttidelt lihtsalt nõudma. Või siis kõik ootavad vaid Marti ja Martinit lisaks Moonikat, kohe mitte kuidagist muidu ei saa, nii vist? Kord majja või võim üle Helmedele midas keerulist.

taastada piirivalve

Vasta kommentaarile

Eesti peab esmalt koheselt taastama piirivalve kusjuures looma võimekuse toetamaks ka vastavaid struktuure Kreekas, Itaalias ja Hispaanias sest tegu ühise Euroopaga. Seega kogu Euroopa piir kontrolli alla ja kõik saratseenid-assassiinid merre Vahemerre siis. Töhe ja pikem samm kui senised erakonnad hakkama ei saa või pöle huvi ega viitsimist siis las Mart ja Martin värgi klaarivad elik saratseenid merre.

aju

Vasta kommentaarile

Ma Männiku asemel väga ei plõksiks EKRE kallal!
Ega peale valimisi pole kesikutel muud varijanti kui EKREga koos koalitsioon teha.
Muidu tulevad närilised võimule ja siis on keskidel püksid täis.

W.

Vasta kommentaarile

Kindlast ei taotle, aga kuna varsti on valimised, siis on väga tähtis ˇolla pildisˇ ja tähelepanu keskmes. Muutused tulevad peale valimisi.

Laadimine...Laadimine...