8 kommentaari

usutehnik

Vasta kommentaarile

Kirjanik Lev Tolstoi: kristlased on judaistlik sekt.
http://новости-россии.ru-an.info/новости/лев-толстой-христианство-это-еврейская-секта/

nentija

Vasta kommentaarile

https://wol.jw.org/et/wol/d/r37/lp-st/1101989219
Rist kui fallose sümbol.

nõanss

Vasta kommentaarile

Aga vohab eelnevalt selline tegevus, millele siis ka adekvaatselt vastatakse!

julm vend

Vasta kommentaarile

on see Tammsalu. Vaga lamba nägu ees ja kiskja süda sees. Räpase hingega isik.

Teades

Vasta kommentaarile

Et nn.migrandid-pagulased kuuluvad võõrasse kultuuriruumi ja on harjunud oma tahtmisi saama jõu ja anarhia abil (vt. migrantide- pagulaste anarhilist-jõule rajatud riikide piirideületust), siis kuidas on võimalik, et kristlik Lutherlik kirik õigustab ja õnnistab nende Maarjamaale saabumist, kui on juba ette teada, et nad ei tunnista siinseid tavasid ja kultuuri.Ja kui, siis täpselt nii palju ainult, kui see neile kasulikuks osutub.

jah

Vasta kommentaarile

Arvamus võib olla vaid üks, igale inimesele peab olema kindlustatud inimväärne elu ja kui seda ei suudeta kindlustada peab valitsus tagasi astuma. Valitsuse tallalakkujad on ka hoolimatud teiste suhtes ja alatud levitades laimu parimate inimeste suhtes. Iga inimene, kes kritiseerib valitsuse ebaõigeid otsuseid ja tegematajätmisi on austust vääriv.

Eve

Vasta kommentaarile

Kahjuks meie valitsust ei huvita, kuidas saab enamus meie rahvast hakkama. Ega nad ainukesed süüdlased pole. Süüdi on ka nende valijad, kellele ei lähe korda paljude meie inimeste vilets elu.

Empaat

Vasta kommentaarile

On nauditav lugeda, kui intervjueeritaval on iga asja kohta oma arvamus, on kaastundlik ja vaoshoitulr hoiatav. Tumestab vaid teadmine Tammsalu seotusest massoonidega.
Eestis peaksid kõik lapsed saama usu/usundiõpetust.

Laadimine...Laadimine...