4 kommentaari

nüanss

Vasta kommentaarile

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/prantsusmaa-endine-suursaadik-moskvas-balti-riikide-el-iga-liitumine-nurjas-uhise-majandusruumi-loomise-venemaaga?id=81336797

Meid

Vasta kommentaarile

aga huvitab, kuhu jäid need üle 60 uhiuut soetatud BMW-d, mis eurosaadikuid kultuurikatlasse sõidutasid???

lugeja

Vasta kommentaarile

https://www.ohtuleht.ee/850053/david-vseviov-faktidest-olulisem-on-nende-tolgendamine-mis-inimesega-juhtub-kui-ta-saab-piiramatu-voimu

paneuroopa

Vasta kommentaarile

http://objektiiv.ee/lekkis-sorose-silmis-usaldusvaarsete-euroopa-parlamendi-liikmete-loetelu/
DCLeaks on avalikustanud nimekirja Euroopa Parlamendi liikmetest, keda avatud piiride aktivist George Soros usaldusväärseteks liitlasteks võib pidada.
Teiste hulgas on nimekirjas endine Euroopa Parlamendi president Martin Schulz, seitse asepresidenti ja terve rida komiteede esimehi ja koordinaatoreid.
Eestlastest leiab pealiskaudsel otsingul nimekirjast vaid Kaja Kallase ja Yana Toomi.
Kui Kallas on kirjas “tugevalt euroopameelsena”, siis Toomi osas on toodud ära, et too “keeldus toetamast Euroopa Parlamendi esimest resolutsiooni Ukraina-Venemaa konflikti kohta 2014. aasta juulis ning võib olla teadmata ulatuses venemeelne (ja, sellisel juhul, mitte tingimata Avatud Ühiskonna liitlane).”

http://uueduudised.ee/video/nadal-riigikogus/nadal-riigikogus-750/
Euroopa juhtorganites on hoogu võtmas püüd rahvusriikide iseseisvuse täielikule hävitamisele ja see võib kaasa tuua Eesti muutmise Euroopa Ühendriikide kuulekaks ääreprovintsiks. Peaminister aga nimetab seda suundumust õitsvaks demokraatia arendamiseks?

Laadimine...Laadimine...