12 kommentaari

Loota võite

Vasta kommentaarile

Taastage koheselt ühisdeklaratsioon sügava puudega kutsehaigetele, kes on hooldatavad. See on nagu Vabadussõjas haavata saamine, nii riigi ülesehitamisel saadud tervisekahju
Kaotate palju hääli, igaühel on kaks häält. Eelmise korra oma jääb saamata ja uus läheb teistele.
Näete kuidas ühest saab kaks ja kogu tutvusringkond ja mõtlevad inimesed teevad nii

lajatada ja karmilt

Vasta kommentaarile

Juhul kui Kesk tahab tugevamat positsiooni oma tulevase partneri elik Helmete kõrval siis tuleb lajatada ja äärmiselt karmilt. Jüri Ratas peab võtma tunduvalt karmima pusängi või perekond Helmed paneb asjad paika näituseks pääministrikohta taotledes. Tõsi võimalus näituseks semmida neidisega otse Prüsselist muhameedlaste lemmiklinnast siis. Kuid siis pääb täitma kelle korraldusi - teab keegi ons asja vallamajja Viimsis? Järsku Helmed ikke parem või kuda kuid peamine lajatada ja karmilt, hiljem klaarib. Võitu vaja selles lugu.

zenn

Vasta kommentaarile

Kuna Reformierakonna toetus langeb ja EKRE oma kasvab siis ei pea olema hiromant et ennustada kelle arvelt see EKRE töus toimub - loomulikult RE arvelt. No ja Eesti massohistlikus ühiskonnas pole Kaja Kallaste sugustel kleenukestel naisterahvastel parteiliidritena midagi korda saata isegi kui tal oleks sisu, seda aga oöle ju - Kaja on kui tubli viiene öpilane koolis kes teeb köik etteantud korralikult ära, aga omaalgatus ja mötlemisvöime on sisuliselt null. Teine populistlik reffide naispoliitik on Liina Kersna, kelle suu on just enne valimisi eriti suureks läinud - samas on karta, et Kersna teeb eelmiste valimiste Aunastet - pörub täiega. Kas keegi usub, mida see neiu suust välja ajab?

sof

Vasta kommentaarile

Arvestades, et Kesk kõik oma lubadused enne valimisi on unustanud, siis paraku suureneb EKRE populaarsus just Keskerakonna arvelt. Seda enne valimisi veel ikka tublisti kohe. Teine valus hoop Jurkale on see et paljud Keski inimesed kandideerivad hoopis EKRE nimekirjas.
Keski ei oota neil valimistel muud kui ebameeldivused. Nii juhtub kui põhimõtted võimu nimel maha müüakse ja juhtgrupp pole just kõikse tarhemad pead.

irw postitas:

ah et EKRE toetus veel suureneb? Mine loe ERR portaalist Mart Helme tänast intervjuud, saad teada, mida ta pajatab. Midagi nii rumalat pole mina varem mitte ühegi erakonnajuhi suust kuulnud. Ta ei tea ju elementaarsetest riigi eksisteerimise alustaladest mitte muhvigi. Piinlik on sellise inimese pärast ja mõni siin arvab et EKRE sööb KE valijate hääli. Ärge ajage palun naerma.

vanamemm--70 aastane

Vasta kommentaarile

Kadestamist vääriv enesekindlus. Inimesena kahtlemata hea, poliitikuna tühja jutu ajaja. Räägib palju , lükib tühje sõnapärleid keesse ja lõpus ei saagi keegi aru, mida ta öelda tahtis. Ta on taganenud enamikest valimislubadustest ja enne kindlat vastuseisu näidanud suurprojektidele käe alla pannud, sebides Brüsselis õlalepatsutamise meeldiva tunde pärast. Keskerakonda valivad venelased ,eestlaste protsent kõigub 10-13 vahel, see pole suurenenud, seega on jäänud "ustavad" parteisõdurid ja meelehea pakkumise peale tormi jooksjad. Huvitav millega Simson järgmise "tasuta" andmisega välja tuleb----tegema ta seda peab, sest "tasuta" transport ei ole enam tõmbenumber-----ehk tasuta piim-leib? Kartulate jagamine ebaõnnestus, need jõudsid enne ära mädaneda kui "abivajajateni" jõudis. Loomulikult suurendatakse PBK, s vene-keelsete saadete mahtu, kus "hiilgavad" partija ustavad jüngrid, Toom, Kõlvart, ja kõik need pääliina linnaosade vanemad, kes mõtlevad ja räägivad #rahvusvahelise suhtluse keelt# Aga jõudu sellegipooles.

mati

Vasta kommentaarile

Sorry et te köik peate pettuma, aga need on Jüri Ratase valimised, mitte Kaja Kallase(kes on Eesti jaoks teinud mida????) vöi helmeste omad. Jüri Ratase jaoks on need esimesed valimised Eesti suurima partei liidrina, peaministrina ja Eesti tuleviku eest vastutava inimesena. Mäletatavasti oli Ratas nii suur aumees ja loobus kohalikest valimistest, milline räpane reformierakondlane laseks sellist vöimalust käest. Siin pole kahtliustki, et Jüri Ratasest saab nende valimiste täht, kas on kedagi teist körvale panna?

P.S!

Vasta kommentaarile

Kesk saaks võita ainult rehvi "kontrollitavate/võltsitavate" e-valimiste kaudu, siit siis ka Paide maidaani Randperelembus ja elektronvalimiste kahekäega pooldamine mis olemuselt keskerakonna poliitikast loobumine mida nagunii tõestavad ka kõik ülejäänud põhimõttemuutused. Ja jääbki üle ainult EKRE, ei aita siin isegi moosine naeratus igapäevases Pealinnaväljaandes.

esmalt paneb ja korralikult

Vasta kommentaarile

Poliitvärk esmalt paneb ja korralikult ja siis klaarib elik kui on mida klaarida. Likvideerib auturolloga ja irlitslusega libasotsidest rääkimata. Kuid kõike teat korraga ei saa vähemalt Eestis mitte ja muide vast ka hää ons meil politrukke vaja tuleb leida kokkuleppeid seega.

ekre toetaja

Vasta kommentaarile

no Rail-Balticu elluviijad, majanduspagulaste maaletoojad, kooseluseadusetolerandid, võõrvägede toitjad ja omade reetjad küll domineerima ei tohi saada!!!

tarmo

Vasta kommentaarile

Kaja Kallas alles näitab ja viib Reformierakonna pjedestaalile - auhinnalisele pronksisele kohale, palju pole tal enam minna, ainult tipa-tapa Brüsselist Tapale ja selleks ajaks on ka malbe naeratus kadunud ning Kajast saab märtrsikaja:)

W.

Vasta kommentaarile

See oleks tore küll. Ja mulle see sobib ning meeldib. Edu teile!

Laadimine...Laadimine...