9 kommentaari

ingerlane

Vasta kommentaarile

https://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/ekre-polissoomlasest-sober-soome-peab-schengeni-alast-lahkuma-ja-moodustama-viisavaba-tsooni-venemaaga?id=86260465

jalad tagumendi alt

Vasta kommentaarile

Mingi poiss Sarko lasi tappa oma südamesõbra Muammari Sarko-poiss ei tahtnud võlga maksta. Ja mingite debiilide tõttu sisuliselt hävitati igati jõukas riik Vahemere rannal vastu Euroopat. Mida teeb Euroopa ühine Euroopa mitte midagi vaid mahitatakse islamiste ja oodatakse ilmselt Ottomanide Kõrge Porta saabumist ajalooliselt Tripolitaania ju Ottomanide riik. Kas poleks aeg mula asemel taastada sepa poeg Benito loodud Liibüa kui Euroopa hooldusalune territoorium pannes beilerbeideks Aiša Gaddafy ja Islami Mõõk Gaddafy. Või keegi Prüsselis ootab vaid Valge Tsaari laevastiku saabumist Tripoli elik Jossif Stalini unistuste täitumist? Kas Euroopal ja eurooplastel villand ei saa islamistide tagumendi lakkumisest muhameedlikust Prüsselist? Marine Le Pen ja Matteo Salvini juhtima ühtsest Euroopat.

Euroopast ja Kalifaadist

Vasta kommentaarile

Lugupeetavad muhameedlased on mitu korda tunginud Euroopa Kalifaati kehtestama ei midagi uut tegelt. Seega piir kinni ja siis klaarib.

lugeja

Vasta kommentaarile

https://en.wikipedia.org/wiki/Relations_between_Nazi_Germany_and_the_Arab_world
http://inosmi.ru/world/20151111/231302729.html?utm_medium=referral&utm_source=lentainform&utm_campaign=inosmi.ru&utm_term=127694&utm_content=3830797

Raamatus „Mõista Eurabiat“ (Lindau – 2015) kirjeldatakse Euroopa islamiseerimist. Autor kirjeldab antikristlikku, antisemiitlikku, läänevastast Euroopat ja seob seda 60-ndate lõpu poliitikaga. See sai varjatult alguse Prantsusmaalt ja millega liitus ka Saksamaa, kui natsionaalsotsialistlikud jõud lõid Iisraeli vastase liidu araabia maailmaga. See selgub, kui lugeda Araabia Liiga publikatsioone, mida aga Lääne press pole kunagi avaldanud.
Siit lähtuvalt ei kirjutatud EU konstitutsiooni (Lissaboni leping) sisse ka juudi-kristlikke põhimõtteid, kuigi Vatikan sellele tähelepanu juhtis.

pikem samm

Vasta kommentaarile

Euroopa vajab resoluutseid muutusi muhameedlaste invasiooni tagasilöömiseks. Seega piir kontrolli alla ja piirivalve loomine lisaks tasemel eriväed Euroopa sisselastud-sisseimbunud neegerrahvaste ja arrabide kinnivõtmiseks ja deporteerimiseks Aafrikka ja Arabistani. Kuid seniste nn poliitikutega kõikide kargaja muttidega ja joodik junkrutega antud ettevõtmine võimatu. Seega on vajalik Matteo Salvini ja Marine Le Peni esiletõus terve Euroopa juhtimisel. Euroopa põhiprobleem on muhameedlased Kalifaadi loomise taotlus ja just põhiprobleemiga tuleb esmalt tegeleda elik saratseenid merre viimane kui üks. Nii majanduslik kasv kui ka sotsiaalne edenemine on võimalik lahendada kui saab muhameedlastega ühele poole. Seega vähem mula ja pikem samm.

mufti postitas:

https://en.wikipedia.org/wiki/Islamization
http://www.radioislam.org/

http://innojairja.blogspot.com.ee/2016/03/pilk-ajalukku-euroopa-islamiseerimine.html
Miks ei lähe Euroopa Islamiriigi vastu sõtta? Vastus on lihtne: Euroopa tahab ise islamiseeruda. Nimelt oli Euroopa islamiseerimine Hitleri vana plaan ja praegu, kus Saksamaa on tõusnud taas Euroopa juhtriigiks, viiakse ellu Hitleri unistusi.
Nimelt unistas Hitler sellest, et Euroopa oleks islamiseeritud ja sakslased islami impeeriumi juhid. Araablased olid Hitlerist vaimustuses, nad ütlesid, et Allah on valitseja taevas ja Hitler maa peal. Hitler omakorda ütles, et araablased on sakslastele lähedasemad kui näiteks prantslased. Hitler ütles, et Araabia vabadusvõitlus Lähis-Idas on Saksamaa suurim liitlane Inglismaa vastu.

https://uueduudised.ee/uudis/maailm/netanyahu-hitler-ei-tahtnud-juute-tappa/
Netanyahu: Hitler ei tahtnud juute tappa. Hitler tahtis juudid üksnes Saksamaalt pagendada, toonane Jeruusalemma moslemite juht andis talle aga juutide hävitamise idee.
http://edition.cnn.com/2015/10/21/middleeast/netanyahu-hitler-grand-mufti-holocaust/

nüanss

Vasta kommentaarile

https://www.politanalitika.ru/actualcomments/strashnaya-mest-makrona/
Schengeni viisaruumi probleemidest.

liitlastest

Vasta kommentaarile

Teatavasti Poolal olid litlased kaks suurvõimu tervenisti ja siis. Saksamaa tungis Poolale kallale ja kaks Poola liitlast Inglismaa ja Prantsusmaa kuulutasid Saksamaale sõja paraku tegelikult vaatasid Poola hukku lihtsalt pealt. Liitlased tegelt ei liigutanud lillegi ja ootasid Saksamaa ning Nõukogude Liidu vägede kokkusaamist. Huvitav mida ootasid Inglismaa ja Prantsusmaa 1939. aastal? Endal peab olema teat kaitsevõime ja valmidus erinevateks võimalusteks loota vaid liitlastele võib osutuda ebapiisavaks.

Midagi ikka.

Vasta kommentaarile

Porashenkole ja tema kaaskonnale on Ukrainas juba kehtestatud väljasõidukeeld;(

Laadimine...Laadimine...