3 kommentaari

gruz200 peale

Vasta kommentaarile

Järsku lahenduseks üüratu Tööarmee moodustamine suurima u kraiinalastest Bronstein-Trotski juhtimisel ja läkitamine Eestimaa ja Põhja-Liivimaa kubermangudesse? Vast tubli maasikakasvataja Gruz200 trotskist selgitab? Või vastukaaluks laager tööpõlguritele Tallinn-Harkus Konstantin Pätsi käsulaudade alusel teat lahenduseks? Tallinn-Harku turbarappa kui maasikaväli ei kõlba?

buhhaarinlane postitas:

Trotski oli III Reichi auaarialane ja kandidaat Venemaa asevalitseja kohale Saksamaa võidu korral. See näitab ka seda, et neil olid ühised peremehed. Kui Trotski jäänuks Venemaal võimule, siis projekt "Hitler" oleks ära jäänud.

ühiselt raudteekeeles

Vasta kommentaarile

Asjalik lähenemine mitmest vaatenurgast kuid lugupeetavad kas võtame omaks raudteekeelse Eesti? Eestlastel on teat sümpaatia Ukraina vastu ja selleks on põhjust tegelt eestlasele on Ukraina vastukaaluks Venemaale. Kuid lugupeetavad ukraina uurijate sõnul suure osa valdava osa sealsete inimeste Ukraina kodanike kodune keel vene ja seda ca 80 protsendil ja arvestame ka seda asjaolu. Keel töömaal on oluline ja milline keel järjest domineerimas ehitustel, vabrikus, põllal ja laudas mitte pelgalt Tallinnas Tallinnamaal vaid üle Eesti tegelt. Ühiselt siis raudteekeeles?

Laadimine...Laadimine...