5 kommentaari

IT ja diagnoosimine

Vasta kommentaarile

IT lahendused meditsiini vallas - aga selleks on vaja head internetiühendust. Maal on palju piirkondi, kus internetiühendus on olematu. Ja diagnoosimine - naljakas, et see kõige keerulisem valdkond tahetakse jätta kõige nõrgema lüli kätte.

lar1nm1kh

Vasta kommentaarile

Elektrienergia eest saate tasuda 40% vähem, ilma et petad ja seadust rikkumata! Soovitan kõigil seda artiklit lugeda - http://most.tk/elektrienergia Ma olen seda kasutanud alates detsembrist ja tegelikult peaaegu kaks korda!s

Arstiabi

Vasta kommentaarile

Itimehed ja naised ei ravi ju haigeid.Haigeid ravivad ikka arstid,nüüd siis moodsa raviteenuste ajajärgul õed ja kui aeg nõndamoodi edasi läheb siis ka sanitarid.Arstiabi on väga tõsine abi,kus mängus on inimese elu ja surma küsimus ja seda tuleks võtta täie tõsidusega.Tõsiselt võttes on kohe vaja taastada Polikliiniline ARSTIABI.Tasuline raviteenus las jääb siis nendele kes seda on võimelised ostma.

polikliinikud maakondades

Vasta kommentaarile

Koheselt tuleb taastada riiklikud polikliinikud maakondades esmane ülesanne tegelt. Eesti ei ole pelgalt Tallinn ja Tartu.

riiklikud polikliinikud

Vasta kommentaarile

Koheselt taastada riiklikud polikliinikud alustades loomulikult maakondadest mille kari angloamerikanismusest nakatet tüüpe hävitas. Kui nimi polikliinik lehkab mõne arvates sovetilt siis nimetatagu Väikesteks EMO-ks või siis tervisekeskusteks milles lugu kuid riiklikud polikliinikud tuleb taastada ja kohaselt. Aitab tobedast angloamerikanismusest vana hea Bernie Sanders klaarima nagu USA-s.

Laadimine...Laadimine...