6 kommentaari

vot tak

Vasta kommentaarile

http://objektiiv.ee/marina-kaljuranna-meeskonna-liige-eesti-rahvaga-tuleb-raakida-kui-aspergeri-lapsega/

Ajakirjanik Maris Hellrand kirjutab väljaandes Postimees, et manitsemise asemel, mis viib inimesi ainult paremäärmuslaste rüppe, tuleks eesti rahvaga rääkida kui lapsega, kellel on diagnoositud Aspergeri sündroom. Presidendiametis saaks sellega kõige paremini hakkama Marina Kaljurand.

spetsialistist asjatundja

Vasta kommentaarile

Miks Eesti poliitikud ja üldsus lubavad mingil tühisusel esineda? Sõnakasutus ennekuulmatu tegelt. Tegu olevat veel mingi nn spetsialistiga asjatundjaga raskelt üle 200 miljardi läbi Eesti lõdvalt, "asjatundja".

Vello

Vasta kommentaarile

Ligi oma emotsionaalsete ja provotseerivate väljaütlemistega pole küll kellelegi enam midagi uut, küll on aga uus, et nagu näha mõni tihti mitte palju vähem emotsionaalne keskerakondlane teda äkki lausa kartma on hakanud, et oma appikarjetega juba otse ajakirjanduse poole pöördub. Aga eks see, et Karilaius mehelikust välimusest hoolimata just palju meest pole on mulle tegelikult juba ammu selgeks saama hakanud. Poliitikult ootaks ikka, et kui keegi teda verbaalselt provotseerib, oskab ta provotseerija vajadusel ka oma vaimse üleoleku ja vaimukusega seal samas ka liigselt aega raiskamata paika panna, sellega kogu vahejuhtumit hoopis oma võiduks pöörates ja oma julge ja asjaliku käitumisega ühtlasi veel poliitikule nii vajalikku täiendavat populaarsustki koguda.

W. postitas:

Aga härra Ligit tulebki karta. Ta on ju pehmelt öeldes rumal inimene. Ja kui palju peab ˇmeest olemaˇ, et ta mees oleks? Teie skaala järgi? Mina ootan siiski poliitikutelt viisakat ja lugupidavat suhtlemist, aga mitte labast ja tobedat sõimu. Sedapsi!

Arvaja

Vasta kommentaarile

Tüdinud vaenamistest. Kirjutan Confusiuse mõtte, mis võibolla aitab mõnda, ehk rohkemaidki!
"Ma kurtsin, et mul pole kingi, kuni kohtasin meest, kellel polnud jalgu."

lisaja

Vasta kommentaarile

https://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/ara-kaaguta-nakatunud-raibe-lihunik-ja-laibamonitaja-vaike-ulevaade-urmas-reinsalu-taandumst-noudva-jurgen-ligi-klassikalistest-solvangutest?id=70005925

Laadimine...Laadimine...