20 kommentaari

seersant

Vasta kommentaarile

http://uncensoredhistory.blogspot.com/2012/10/rape-abuse-japanese-women-american-soldiers.html

teoreetik

Vasta kommentaarile

Freudi järgi on kogu kultuur, sh kunstilooming, seksuaalenergia ülendamise (ehk sublimatsiooni) tulemus. Teiste sõnadega – osa seksuaalenergiast suunatakse kunstilisse tegevusse, see asendab seksuaalset rahuldust.
https://et.wikipedia.org/wiki/Sigmund_Freud
https://sites.google.com/tg.edu.ee/kunstiajalugu2/13-s%C3%BCrrealism/13-2-sigmund-freud-ja-tema-kunstiteooria
Freud pidas tähtsaks tunda sümboleid, näiteks olid tema tõlgenduses kuningas-kuninganna – vanemad, prints või printsess – inimene ise, piklikud esemed (puud, jalutuskepid, vihmavarjud) – mehe suguelundid, õõnsad esemed (karbid, kastid) – naise suguelundid.
https://et.wikiquote.org/wiki/Sigmund_Freud
Ainukene ebaloomulik seksuaalne käitumine on täielikult mitteseksuaalne käitumine.

Nõukogude Venemaa tunnustas Freudi teooriaid.

trotskist postitas:

Еще на заре Советов Троцкий увлекся Фрейдом и психоаналитическими экспериментами, целью которых было создание «нового человека». Так, по инициативе Троцкого был открыт дом-лаборатория «Международная солидарность», где подрастающее поколение освобождали от всевозможных психологических комплексов. Важным элементом воспитания было исключение из этого процесса родителей. По замыслу на смену устаревшему институту семьи должна была прийти коммуна, которая стерла бы грань между личным и общественным, неважно, идет речь о материальной собственности или о человеческих чувствах. Неизвестно, по какому бы пути пошло советское общество, если бы все социальные эксперименты Троцкого не были прекращены.
https://russian7.ru/post/kakim-stal-by-sssr-esli-by-vlast-zakhva/
https://de.wikipedia.org/wiki/Psychoanalytisches_Kinderheim-Laboratorium_in_Moskau
https://www.granatmc.ru/articles/k_istorii_psikhoanaliza_v_sovetskoy_rossii/

arvamus

Vasta kommentaarile

https://kroonika.delfi.ee/news/inimesed/andres-mustonen-ja-hortus-musicus-puhendasid-kontserdi-aivar-maele-soovime-talle-joudu-maailmas-kus-on-nii-palju-kurjust?id=90357715

dirigent

Vasta kommentaarile

Koorilaul ja orkestrimäng on Sigmund Freudi arvates grupiseks.

polits pääle

Vasta kommentaarile

Ei suudeta juhtumit lahendada ilmaime olla. Vägisi tuleb meelde mingi joodiku räuskamine Toompääl Riigikogu säälsamas ja siseminni enda silma all. Raske või polits pääle.

kui küsida, siis juba miljon

Vasta kommentaarile

https://arileht.delfi.ee/news/uudised/estonia-teater-kusib-miljon-eurot-toetust-ja-koondab?id=90170971
https://arvamus.postimees.ee/73347/jelena-skulskaja-inimene-habipostis

värske kraam

Vasta kommentaarile

https://www.ohtuleht.ee/1005967/politseisse-poordusid-aivar-mae-ahistamiste-uued-tunnistajad-estonia-tootajate-toetusavaldus-ta-on-puhendunud-juht

https://arvamus.postimees.ee/7008927/jelena-skulskaja-kes-kardab-aivar-maed-ehk-kuidas-muutuvad-ajad?_ga=2.22818555.1789173022.1593708380-1719046557.1589639412

https://arvamus.postimees.ee/7008974/toetuskiri-aivar-maele-moonutab-fakte

https://www.err.ee/1108824/advokaat-aivar-mae-vastu-on-kaivitatud-sihikindel-havitamisoperatsioon

varia

Vasta kommentaarile

https://lounaeestlane.ee/video-mees-loob-pakistanis-tantsivat-naist-jalaga-rindu-ja-tal-on-selleks-oigus-nb-norganarvilistele-mittesoovitav/
Mees lööb Pakistanis tantsivat naist jalaga rindu, nii et naine maha kukub. Enamuses riikides oleks mees sellise asja eest vangi pandud, aga Pakistani islamivabariigis on süüdi naine, kes tantsis.

https://www.youtube.com/watch?v=OK_WP8G7xA4
Valge naine suudlemas äärmusrühmituse Mustad heebrea israeliidid (Black Hebrew Israelites) liikme jalgu.

https://lounaeestlane.ee/video-noor-mees-loob-tanaval-vanemat-naist-nb-norganarvilistele-mittesoovitav/
Noor mustanahaline mees lööb tänaval rusikaga näkku üht eakat naist, nii et naine maha kukub ja peaga vastu tuletõrjehüdranti lendab.

Uus reaalsus

Vasta kommentaarile

EL direktiivis tuleb meeste-ja naistevahelisi suhteid reguleerida politsei abil. Halvemal juhul kuulutab president välja kohvipaksu pealt lugemise.

lugeja postitas:

Krimiuudistest on tihti lugeda, et naine pussitas meest.

vot tak

Vasta kommentaarile

https://elu.ohtuleht.ee/993470/nimekas-briti-leht-kuulutab-eestis-asub-euroopa-viimane-matriarhaat
"Kus naised valitsevad: Euroopa viimane matriarhaat" - sellise pealkirja all avaldab nimekas Briti ajaleht The Guardian fotosarja Kihnu ja Manija memmedest.

https://www.elu24.ee/361370/hiina-mosuo-hoim-on-maailma-viimane-matriarhaat
Hiina mosuo hõimu naised ei abiellu, nad saavad pidada nii palju armukesi kui tahavad ning nende keeles ei ole sõnu «isa» või «abikaasa».

https://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/putini-abi-surkov-laanes-tungib-peale-matriarhaat?id=81113627&utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+delfiuudised+%28DELFI+%3E+K%C3%B5ik+uudised%29

Vaadake läände – matriarhaat tungib tõepoolest peale. Naised võtavad võimu. Valitsusjuhtideks, ministriteks, linnapeadeks väga mõjukates riikides saavad üha sagedamini naised.
Surkov küsis seepeale, millega tegelevad samal ajal mehed, ja vastas ise: „Ühed on kiirustanud uusi emandaid teenima ja teevad avaldusi stiilis „pidage mind feministiks”. Teised ägavad ja ootavad oma võimalust. Kolmandad joovad ja hammustavad peale sama muretult, nagu jõid ja hammustasid peale möödunud Kalade Ajastul. Ja vaid mõned valitud (või äratõugatud) teavad, et langusele järgneb alati tõus.

temaatik

Vasta kommentaarile

https://www.digar.ee/arhiiv/nlib-digar:243002

Dr. Sherif Abdel Azeem
Naine judaismis, kristluses ja islamis selgitus islami vaatepunktist.

https://docplayer.net/52988695-Naine-judaismis-kristluses-ja-islamis.html

1 2
Laadimine...Laadimine...