12 kommentaari

varia

Vasta kommentaarile

https://lounaeestlane.ee/video-mees-loob-pakistanis-tantsivat-naist-jalaga-rindu-ja-tal-on-selleks-oigus-nb-norganarvilistele-mittesoovitav/
Mees lööb Pakistanis tantsivat naist jalaga rindu, nii et naine maha kukub. Enamuses riikides oleks mees sellise asja eest vangi pandud, aga Pakistani islamivabariigis on süüdi naine, kes tantsis.

https://www.youtube.com/watch?v=OK_WP8G7xA4
Valge naine suudlemas äärmusrühmituse Mustad heebrea israeliidid (Black Hebrew Israelites) liikme jalgu.

https://lounaeestlane.ee/video-noor-mees-loob-tanaval-vanemat-naist-nb-norganarvilistele-mittesoovitav/
Noor mustanahaline mees lööb tänaval rusikaga näkku üht eakat naist, nii et naine maha kukub ja peaga vastu tuletõrjehüdranti lendab.

Uus reaalsus

Vasta kommentaarile

EL direktiivis tuleb meeste-ja naistevahelisi suhteid reguleerida politsei abil. Halvemal juhul kuulutab president välja kohvipaksu pealt lugemise.

lugeja postitas:

Krimiuudistest on tihti lugeda, et naine pussitas meest.

vot tak

Vasta kommentaarile

https://elu.ohtuleht.ee/993470/nimekas-briti-leht-kuulutab-eestis-asub-euroopa-viimane-matriarhaat
"Kus naised valitsevad: Euroopa viimane matriarhaat" - sellise pealkirja all avaldab nimekas Briti ajaleht The Guardian fotosarja Kihnu ja Manija memmedest.

https://www.elu24.ee/361370/hiina-mosuo-hoim-on-maailma-viimane-matriarhaat
Hiina mosuo hõimu naised ei abiellu, nad saavad pidada nii palju armukesi kui tahavad ning nende keeles ei ole sõnu «isa» või «abikaasa».

https://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/putini-abi-surkov-laanes-tungib-peale-matriarhaat?id=81113627&utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+delfiuudised+%28DELFI+%3E+K%C3%B5ik+uudised%29

Vaadake läände – matriarhaat tungib tõepoolest peale. Naised võtavad võimu. Valitsusjuhtideks, ministriteks, linnapeadeks väga mõjukates riikides saavad üha sagedamini naised.
Surkov küsis seepeale, millega tegelevad samal ajal mehed, ja vastas ise: „Ühed on kiirustanud uusi emandaid teenima ja teevad avaldusi stiilis „pidage mind feministiks”. Teised ägavad ja ootavad oma võimalust. Kolmandad joovad ja hammustavad peale sama muretult, nagu jõid ja hammustasid peale möödunud Kalade Ajastul. Ja vaid mõned valitud (või äratõugatud) teavad, et langusele järgneb alati tõus.

temaatik

Vasta kommentaarile

https://www.digar.ee/arhiiv/nlib-digar:243002

Dr. Sherif Abdel Azeem
Naine judaismis, kristluses ja islamis selgitus islami vaatepunktist.

https://docplayer.net/52988695-Naine-judaismis-kristluses-ja-islamis.html

hobesed vabalt

Vasta kommentaarile

Vabad hobused kappama vabal maal elik meestest ja naistest jääb tegelt väheks ikka respekteerides unustamatut Nestor Ivanovitši. Või suurimat venelannadest puhast verd sakslannat austades mužikkidest tegelt ei piisa. Avaramalt lugupeetavad ikka avaramalt.

arenguruumi jätkub

Vasta kommentaarile

https://www.perunica.ru/istoria/5267-marazm-bolshevizma-dekret-o-nacionalizacii-zhenschin.html
Naiste riigistamine Nõukogude Venemaal.
Bolševike dekreet naiste kohta.
http://ipvnews.org/bench_article23102010.php
§ 7. Граждане мущины имеють право пользоваться женщиной не чаще четырехъ разъ за неделю и не более 3-хь часовъ при соблюденiи условiй указанныхъ ниже.

§ 7. Kui komsomolets tahtis saada komsomolkat, siis viimane ei tohtinud seksist keelduda, ja ka vastupidi.
Aga mitte rohkem kui neli korda nädalas, ja korraga kuni kolm tundi.
Just stalinistid keelasid sellise asja hiljem ära.

lisaja

Vasta kommentaarile

http://www.pealinn.ee/tagid/koik/paljad-naised-avaldasid-trumpi-vastu-meelt-n172741

Seksistlik käitumine.

ajalugu

Vasta kommentaarile

Rist kui fallose sümbol.
https://wol.jw.org/et/wol/d/r37/lp-st/1101989219


Keiser Constantinuse poolt kehtestatud religioon oli ristiusk, ja kindlasti mitte kristlus, sest rist oli kristlastele vastuvõetamatu paganlik sümbol, mida kasutati näiteks muistsete kaananlaste seksiriitustel meessuguorgani tähisena.

https://www.delfi.ee/archive/jaapanis-kanti-hiigel-fallost-labi-linna-video?id=18631334
Kanamara-nimeline pidustus, fallos-altareid saadavad rahvahordid ja rõõmuhõisked.

teatraalid Eestis

Vasta kommentaarile

Kui vabad on teatraalid tegelt teab mõni Eestis eestlastest. Vabadusest teatris siis. Imeväikse Eesti kohta on muide Eestis nii teatreid kui ilmselt ka teatraale? Kui vabad siis?

vabat mehed vabat naised

Vasta kommentaarile

Ilmselt teat vabameelsus lausa joviaalsus on lubat ja võimalik kuid võrdsete vahel vabal soostumusel. Teater oma kõiges vabameelsuses on samas igati hierarhiline struktuur kindla võimuvertikaaliga teisiti teater lihtsalt ei toimi. Seega kas ikka nii vabat mehed ja vabat naised isekeskis vabalt? Tõesti või?

Parapsühholoog

Vasta kommentaarile

Kas see on siis nüüd uus reaalsus, leheveergudel nämmutatakse kellegi lõõpimist ja Politsei alustab juurdlust.
Psühholoog kutsuks siinkohal üles inimestel suhtlema omavahel, selle asemel pakutakse justkui fakti pähe mingit libaanalüüsi. MIS HIRMUÜHISKONDA ME ARENDAME ja peamine, kes vastutab libasüüdistuste eest. See artikkel kinnistab juba inimese süü ja oi-oi-oi, kui tõsine lugu! Alati ei saagi kõigile meeldida, lahendagu omavahel, kellele naljad ei istu. Praegu tundub küll, et kuritahtliku kättemaksu eest ei saagi ennast kaitsta, kui oled valge keskealine mees. See ei ole üldse niisuguse kaaluga asi, jõhker ja pahatahtlik, iga inimese taluvuspiir on erinev, eriti siis, kui näiteks soovitud tõusu karjääriredelil ei tulegi. Tuli üks rumal nali meelde, Polla ass-ass, kerepsühholoog, ass-ass. Meil on nii tõsine asi sis, purege, närige...koerad ruttu lahti. Ärgake üles, see ajax ikka tigedaks küll, normaalne inimene ütleb ise, kui talle nali ei sobi. Millal ükskord mõni valesüüdiataja vastutama pannakse!!! Kelle huvides seda "draamat" kedratakse. Normaalne reaktsioon, lui inimene peab süüdistusi absurdseks. Niisugust analüüsi saaks vabalt tõlgendada ränga sol vanguna. Vabandus sisaldas just väga selgelt, et ta saab aru, et Tema joviaalsus ilmselt kellelegi ei sobi, loogiline. Terve psüühikaga inimene teatab sellest isiklikult, mitte ajakirjanduse ja Politsei vahendusel

Laadimine...Laadimine...