5 kommentaari

appi vajadusel kuid Aafrikas

Vasta kommentaarile

Abi mitmesugustele neegerrahvastele ja muhameedlastele on loomulik ja võimalik kuid abistamine peab toimuma kohapeal elik Aafrikas ja Arabistanis. Selline peaks olema kõigi absoluutselt kõigi Eesti poliitikute nõudmine Prüsselis ja kõikjal Euroopas. On selge rikas ja lausa üüratu rikas Euroopa peab hädalisi aitama kuid aitamine peab toimuma kohapeal ja kui vaja siis Euroopa ühiste relvaüksuste kaitse all luues näiteks hooldusterritooriumi sepa poeg Benito loodud Liibüas mille keegi poiss Sarko hävitas. Kas too poiss Sarko on juba tsemendil teab keegi?

Soovitus postitas:

Ja Eesti poisse ka Liibüasse. Kõrbes pidid surnukehad kiiresti mumifitseeruma, nii pole ka nende koju toomisega erilisi probleeme. Mahuvad kõik ilusti ühte konteinerisse ja jääb veel ruumi ülegi, et saab ka väikse meelehea eest kohalikest reisihuvilisi sinna lisaks mahutada!

stagna, vaesus, Euroopa

Vasta kommentaarile

Esmalt klaarida stagnalasuga kogu selle Perekonna, Koerte Sõbra, kilekoti, auturolloga saata puhkama ja pikalt. Koheselt lõpetada raha põletamine nn sambas ja erakorraline pensionitõus otse tarbimisse pensionärile ilmselt kõige raskemas olukorras Eesti inimestel. Kuid lugupeetavad oleme eestlased kuid ka eurooplased seega Euroopa piir kinni ja debiilid, neegrisemmid, kargajad ja joodikud Prüsselist minema. Euroopal meie ühisel Euroopa peavad olema tugevad juhid ainult nii lööme tagasi muhameedlaste ja neegerrahvaste invasiooni. Meie Eesti ja Meie Euroopa eest. Ja teadmiseks muhameedlaste invasioone Euroopa on ka varem olnud kuid eurooplased elik Karl Martell ja Jan Sobieski on muhameedlased purustanud saavad eurooplased hakkama vaid edu Eestis ja Euroopas.

meenutaja

Vasta kommentaarile

Kohalikud omavalitsused on jõuetuna üritanud lahendada tuhandete sundüürnike põhjendatud nõuet uuele elamispinnale, mida võimaldavad nii omandireformiseadus (1991), erastamise seadus (1993) kui ka elamuseadus (199…). Kuid seaduste täitmiseks pole riigikogu kohalikele omavalitsustele seni raha eraldanud. Peab kahjuks ütlema, et kohalikud omavalitsused pole täie otsustavusega seda raha riigilt ka nõudnud. Viimati näiteks eraldas Mart Siimanni valitsus 1998. aastal 1999. riigieelarvesse 130 miljonit krooni munitsipaalelamute ehituse käivitamiseks.
1999. aastal võimule tulnud Mõõdukate (Sotsiaaldemokraadid), Isamaaliidu (IRL) ja Reformierakonna koalitsioon aga kõrvaldas selle raha lisaeelarvega, kuigi see on vastuolus seadusest tulenevate nõuetega.
Omavalitsustel tuli munitsipaalelamute ehitamiseks pöörduda abi saamiseks erasektori poole, mis on tunduvalt kallim variant maksumaksja jaoks, ereettevõtja jaoks aga parim lahendus.
Nn munitsipaalkorterid kuuluvad tegelikult eraettevõttele, kellelt siis Tallinna linn neid rendib.

Laadimine...Laadimine...