Kesklinn saab abi Tallinn Music Week tiimilt

Tallinna Kesklinna valitsus teeb nädalavahetusel linnaosa mängu- ja spordiväljakutel ning samuti koerte jalutusväljakutel järelevalvet koos Tallinn Music Week meeskonnaga.

Pilt: Albert Truuväärt

Kesklinn saab abi Tallinn Music Week tiimilt

Toimetaja: Toomas Raag

Tallinna Kesklinna valitsus teeb nädalavahetusel linnaosa mängu- ja spordiväljakutel ning samuti koerte jalutusväljakutel järelevalvet koos Tallinn Music Week meeskonnaga.

Linnaosavalitsuse töötajaid asendavad väljakutel tehtaval selgitus- ja parandustööl laupäeval, 28. märtsil muusika- ja linnafestivali Tallinn Music Week (TMW) tiimi liikmed, et linn saaks tööjõudu rakendada teiste ülesannete täitmiseks.

 "Sel nädalal toimuma pidanud, ent eriolukorra tõttu edasi lükatud TMW festivali korraldajad pöördusid meie poole, et pakkuda praeguses keerulises olukorras abi. Selline valmisolek on suuresti toeks nii munitsipaalpolitseile, mobiilsetele noorsootöötajatele kui ka piirkonnapolitseinikele, kes hoiavad olukorral Kesklinnas pidevalt silma peal. Praegu on koostöö erinevate asutuste ja eraettevõtete vahel äärmiselt oluline ja me hindame seda abipakkumist väga kõrgelt," ütles Kesklinna vanema kohusetäitja Anu Aus. "Kehtestatud piirangud võivad olla ebamugavad, kuid viiruse leviku peatamine sõltub meie kõigi ühisest pingutusest – püsides praegu kodus ja vältides kokkupuuteid teiste inimestega – välja arvatud kodus pereliikmetega, seda varem saame oma tavalise elu juurde naasta."

Tänase seisuga on kõik Kesklinna väljakud suletud lindi, piirdeaedade või keti abil. Iga väljaku juures on infosilt, kus on kolmes keeles kirjas, miks väljak on suletud. Järelevalve eesmärk on veenduda, et ligipääs kõikidele väljakutele on suletud ja väljas on selgitav teave. Vajadusel seda inimestele ka jagatakse.

TMW juhi Helen Sildna sõnul soovib festivali tiim pakkuda linnale abi just seal kus seda kõige rohkem vaja – sel korral vajalikel korrashoiutöödel ja ka selgitustöös. "Kuna oleme linnafestival, mille kodu on Tallinn, leidsime oma tiimiga et soovime pakkuda linnale praktilist abi," ütles Sildna. "Meie panus aitab linna tööjõudu sel päeval mujale suunata või kellelegi puhkust anda. On aeg mõelda teiste peale ja aidata seal, kus võimalik. Meie ühine eesmärk on aeglustada ja peatada viiruse levimist."

Linnaosa ja TWM kahestele tiimile pakub keskkonnasõbralikku transpordiabi ELMO Rent.

 

Laadimine...Laadimine...