Kesklinna noori ootab sündmusterohke suvi

Iga nädal toimuvad linnaosa eri parkides ja mujal linnaruumis Kesklinna noortekeskuse korraldatavad suuremad välitegevused. Näiteks juba täna kell 18 algab tasuta joogatreening Kanuti aias. 

Pilt: Albert Truuväärt/ Foto on illustreeriv

Kesklinna noori ootab sündmusterohke suvi

Toimetaja: Sandra Lepik

Iga nädal toimuvad linnaosa eri parkides ja mujal linnaruumis Kesklinna noortekeskuse korraldatavad suuremad välitegevused. Näiteks juba täna kell 18 algab tasuta joogatreening Kanuti aias. 

Tallinna Kesklinna noortekeskus alustas käesolevast nädalast nii majasiseste kui -väliste suvetegevustega, pakkumaks noortele huvitavat ja mitmekesist programmi.

"Meie põhimõte on olla noortele kättesaadav ja tegutseda seal, kus noored viibivad. Selle järgi koostame oma suveürituste kava kuude kaupa, analüüsime tehtut iga kuu lõpus ning vastavalt tulemustele teeme programmis korrektiive," ütles Kesklinna vanema kohusetäitja Anu Aus.

Iga nädal toimuvad linnaosa eri parkides ja mujal linnaruumis Kesklinna noortekeskuse korraldatavad suuremad välitegevused. Näiteks juba täna kell 18 algab tasuta joogatreening Kanuti aias, järgmisel neljapäeval kell 16 aga tõukerattatrenn Politseiaia pargis (eesti keeles) ja Kanuti aias (vene keeles). Samuti pakub linna spordi- ja noorsooamet tõukerattatreeninguid, mida viib terve juuni vältel läbi Keerdtrepp. Treeningud toimuvad esmaspäeviti kell 10-10.45 Tallinna kesklinnas Koidu pargis. 

"Lisaks planeeritud väliüritustele pakuvad Kesklinna noorsootöötajad iga nädal esmaspäevast kuni reedeni, kui ilm seda vähegi lubab, Kesklinna erinevates parkides mitmesuguseid spontaanseid arendustegevusi noorte vaba aja sisustamiseks. Ka noored ise saavad seal oma ideid pakkuda," ütles Aus.

Noortekeskuse töötab ka siseruumides. Alates 8. juunist toimuvad seal igal esmaspäeval algusega kell 18 joogatunnid. Need on tasuta ja suunatud eelkõige noortele vanuses alates 14. eluaastast. Vajalik on eelregistreerimine. Jätkuvad ka virtuaaltegevused: noortekeskuste vahelised arvutimängude päevad (pelamispäevad) ja kohtumised erinevate külalistega (take over’id). Muid grupitegevusi, nagu ka individuaalkohtumisi korraldatakse noortekeskuse ruumides eelneval kokkuleppel.

NB! Noortekeskuse tegevustes saab osaleda vaid tervena, järgides jätkuvalt 2+2 reeglit ja desinfitseerides käsi. Rohkem infot tegevuste kohta saab noortekeskuse veebilehelt ja Facebookist või Instagramist.

Laadimine...Laadimine...