8 kommentaari

suurem neegriküla

Vasta kommentaarile

Eestis pole tegelt inimesi ollagi mis rahvustest veel rääkida, ei ole maasikasvatajaid, lüpsjaid, ehitajaid, tublisi vabrikutesse ja tehastesse rääkimata kaevandustest. Ainult kontoora ja bublikreljaation, sekka tattood ja juustepikendajad mingi sats Toompääle ka Kantseleisse ja kõik. Elik U kraiina ja miljonid ja miljonid Nigeriastanist abiks siis saab maasikmari korjatud ja lehmakesed lüpstud põle ju Eestis inimest pelgalt tühjus.

vot tak

Vasta kommentaarile

https://www.postimees.ee/7008566/mart-helmet-maha-lasta-ahvardanud-vangile-terendab-nuud-eestist-valjasaatmine

tootmine Eestis ja Euroopas

Vasta kommentaarile

Eestis ja Euroopas tuleb tootmine käima panna elik klaarida schwarts-soroste eestipäraselt laalidega. Või jäädaksegi ootama namordnikuid tolmumaske Puna-Hiinast elik meie kõigi eestlane või venelane mis vahet põhiline elu unistus namordnik Puna-Hiinast. Kõik tööle ja ei mingit töllerdamist.

temaatik

Vasta kommentaarile

https://www.postimees.ee/7010773/tanel-kiik-me-ei-vastanda-inimesi-nende-sunnipaigast-voi-paritolust-lahtuvalt/comments

päritolu

Vasta kommentaarile

Adolf Hitleri probleemiks oli päritolu. Antud valdkonda selgitas imehästi Herman Göring kui teat organid saabusid Luftwaffe peakorterisse - Mina määran kes on siin juut.

vaatleja postitas:

Trumpi vastased on ka antisionistid.

tim

Vasta kommentaarile

Timothy Snyder lükkab tagasi levinud ettekujutuse Hitlerist kui marurahvuslasest – natsionalism oli vaid instrument masside mobiliseerimiseks ja võimu kindlustamiseks. 
Hitleri tõeline siht oli luua riigita tsoonid, milles rassisõda kui ainus tõeline loodusseadus saaks puhtal kujul realiseeruda. Juudid kui mitterass rikkusid rassisõja loomulikku kulgu abstraktsioonidega nagu riik ja eetika, mille varjus nad taotlesid üleilmset võimu. Maailma ökoloogilise tasakaalu huvides tuli nad hävitada. Hitleri poliitika oli järelikult sisuliselt bioloogiline ja mõõdult kogu planeeti hõlmav.

Timothy Snyder 
«Must muld: holokaust kui ajalugu ja hoiatus» 

stiilinäitaja

Vasta kommentaarile

https://www.unz.com/proberts/trump-is-americas-first-zionist-president/
Trump kui esimene sionistist USA president.
Üldjuhul toetavad marksistid demokraate ja sionistid vabariiklasi.
https://www.scribd.com/document/399656100/Trump-Putin-And-Chabad

Laadimine...Laadimine...