8 kommentaari

Jaanus

Vasta kommentaarile

See oli kunagine valitsuse otsus, lubada kommertspankadel väljastada eraisikutele laene, lubada maa müüki välismaalastele ja anda Wallenbergidele eestis vabad käed tegutsemiseks.

Jah

Vasta kommentaarile

Kui võtad laenu, siis pead arvestama ka sellega, et kriisi ajal jaksad maksta laenu. Tuleb sääste koguda. Tõusu ajal raisatakse kogu kasum ära,siis nutetakse. Kriisid ongi selleks, et nõrgemad välja süüa turult. Mõistust peab ikka olema enne kui laenu võtad. Pank annab laenu, kui ta tagasi ei saa, siis läheb pank pankrotti. Kas see on parem. Kui te ise laenu annate, tahate ka tagasi saada. Pank ei ole heategevus organisatsioon.

Jahhile postitas:

noo aga selge, las siis pangad ise ka pankrotistuvad, võtavad inimestel kinnisvara ära, mis soetati kallilt ja las pank müüb siis võileiva hinnaga maha , kahjum kokkuvõttes missugune

to Jah

Vasta kommentaarile

Kuule vaata, hetkel on eriolukord ja inimesed pole selles süüdi, et ei lasta tööl käia jne. 2008a ma saan aru, et osaliselt olid inimeste süü, et nii läks, aga praegu on nagu sõda

Obamtšik appi

Vasta kommentaarile

USA-s lahendus lihtne valitsus appi elik panga kahjum natsionaliseeeriti ja panga kasum privatiseeriti. Igaühele oma täpselt dr Goebbelsi järgi.

liber postitas:

Riik pidi olema ju halb peremees...

nüanss

Vasta kommentaarile

Aga kui veel ka pangad pankrotistuvad, mis siis edasi saab? Pangad on teatavasti eraomandis.

Laadimine...Laadimine...