14 kommentaari

aitab guljanijast

Vasta kommentaarile

Isake Tsaar elik Armuline Keisrihärra meitele suupärasemas pruugis võimaldas alamatele tasutud prii nädala samoizoljaatsijas. Moskoviidile siis mis tagajärg vägijook ja grill jõeääres shashlõkk ja guljanije. Noori lustivaid kiirabiga muudkui hospidali ja haigemajja - viirus murrab. Mis muud kui kord majja moskoviidil tegelt klassika või tuleb Suur Õun ja Lombardia. Armulist Keisrihärrat siis.

moskvitš

Vasta kommentaarile

https://www.err.ee/1076241/moskvas-hakatakse-soitmist-lubama-ainult-eriloa-alusel

Moskva linnapea Sergei Sobjanin kirjutas alla korraldusele, mille kohaselt alates 15. aprillist peavad nii ühistranspordi kui ka isikliku sõiduki kasutajatel olema spetsiaalsed load.

kuulaja

Vasta kommentaarile

http://podcast.kuku.postimees.ee/podcast/olukorrast-ajakirjanduses-2020-04-06/

Noortele

Vasta kommentaarile

Õppige selgeks mõni tõeline töö ja hakake Eesti jaoks midagi tegema! Oleks veel noor, läheks maale. Meil Eestis on palju ruumi, uskumatult. Meil on väga ilus maa, mõnus hoomatav riik!. Töö pole häbi- vaid vajadusasi. Ilma tööta või üheülbaliseks vormitud töötajana lähme segi. Olla loomulik ja erinev on elamise võti. Olge ja jääge terveks!

orient

Vasta kommentaarile

https://www.youtube.com/watch?v=niYEWkMuVes
Hiinas toimuvast.

kuulaja

Vasta kommentaarile

https://www.youtube.com/watch?v=zoHf34TJQV8
Viroloog professor Gundarov

lombitagune

Vasta kommentaarile

https://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/usa-terviseamet-soovitab-koigil-ameeriklastel-riidemaske-kanda?id=89459949#cxrecs_s

USA president Donald Trump ütles reede õhtul oma igapäevasel Valge Maja pressibriifingul, et USA Haiguste tõrje ja ennetamise keskus (CDC) soovitab kõigil ameeriklastel kanda mittemeditsiinilisi, riidest maske.

vaatleja

Vasta kommentaarile

https://lenta.ru/news/2020/04/03/kataniye/

Moskva linnapea Sobjanini öeldu kehtib igati ka siinsete jõmmide kohta.

ropp igavus

Vasta kommentaarile

Tundub mõnel on lihtlabaselt igav teha põle miskit võiks eraelu elada või õlutit libistada poe taga näituseks. Prüsselis - on säherdune linn Eurus - pannakse prantsmanni, flaami, saksmanni, inglissi ja osad lausa miskit musulmani ja kuidagist saavad hakkama. Päris jõukalt keelterägastikus tegelt senini kuid vist viirus tembutamas juba mõneti...Tundub mõnel on lihtlabaselt ropult igav järsku semm neegermeestega Prüsselis arrabid kargama rohkem lusti.

pingutaja

Vasta kommentaarile

https://pohjarannik.postimees.ee/6941533/erik-gamzejev-eestis-elavatele-vene-inimestele-info-edastamine-nouabki-suuremat-pingutust?_ga=2.90275353.2017438527.1585338518-306378047.1409497078

vot tak

Vasta kommentaarile

https://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/moskvalannad-delfile-karantiin-on-siis-kui-vaed-sisse-tuuakse-praegu-kaib-rahvuskaart-pensionare-hirmutamas?id=89454911

Moskvalannad Delfile: karantiin on siis, kui väed sisse tuuakse, praegu käib rahvuskaart pensionäre hirmutamas.

1 2
Laadimine...Laadimine...