Kristiine kutsub üles teavitama autoromudest

Kristiine linnaosavalitsus kutsub elanikke aktiivsemalt teavitama mahajäetud ja parkimiskohti pikalt kinni hoidvatest autodest.

Kristiine kutsub üles teavitama autoromudest

Toimetaja: Lisa Gabriela Metsala

Kristiine linnaosavalitsus kutsub elanikke aktiivsemalt teavitama mahajäetud ja parkimiskohti pikalt kinni hoidvatest autodest. Käesoleval aastal on juba ära viidud linnaosa tänavatelt kakskümmend kaua seisnud uinunud sõidukit ja hetkel on veel töös kakskümmend kuus sellist autot. 

Kristiine linnaosa vanema Jaanus Riibe sõnul on autoromude probleem jätkuvalt aktuaalne ja nõuab ka kaaslinlastelt aktiivsemat panust, sest jätkuvalt on sõidukite omanike, kes hoiavad avalikus ruumis juba kaks aastat või rohkem halvas seisus autosid. "See omakorda hoiab kinni parkimiskohti, riivab linnaosa heakorda ja segavad tänavate koristamist. Oleme tänulikud kaaslinlastele, kes annavad seisvatest autodest teada ja teeme tööd selle nimel, et veel enne suve saabumist vabastada täiendavaid parkimiskohti linnatänavatel romude ja uinunud sõidukite arvelt. Nendest vabanemine on väljakutse, sest igal autol on oma lugu ja nõuab asjaolude põhjalikku väljaselgitamist. Ma tänan Tallinna Munitsipaalpolitsei ametnikke nende töö eest," ütles Riibe.

"Tallinna Munitsipaalpolitsei on käesoleval aastal esimese nelja kuuga Kristiinest juba ära viinud 20 kaua seisnud uinunud sõidukit ja hetkel on veel töös 26 sellist sõidukit. Kristiine tänavatelt ära viidud autoromude arvelt on lisandunud paarkümmend parkimiskohta. Samas on oluline meeles pidada, et mitte kõik maha jäetud autod ei ole romud, romusõidukil puuduvad selle mehaanilised osad või kereosad, autoklaasid või rattad ja nad rikuvad välimusega linna esteetilist väljanägemist, linna puhtust ja heakorda," kirjeldas Riibe.

Palume teavitada ööpäevaringselt vanadest autoromudest Tallinna Munitsipaalpolitseid telefoninumbril 14410.

Laadimine...Laadimine...