Kristiine lapsevanemate tugigrupi selle aasta viimase kohtumise teemadeks on juhendamine ja tunnustamine

Toimetaja: Toomas Raag

Alates septembrist on Kristiine laste - ja peredekeskuses (Sõpruse pst 5) käinud koos grupp lapsevanemaid, et arutleda ja saada nõu erinevatel teemadel, mis lapse kasvatamisel ette tulevad. Koos käiakse kord kuus ja tegemist on avatud grupiga, see tähendab, et liituda saab jooksvalt.

Sellel aastal on jäänud veel viimane kohtumine, mis toimub kolmapäeval, 11. detsembril kell 17.30. Sellel korral räägitakse juhendamisest ja tunnustamisest, kiitmisest ja karistamisest. Koolitajaks on pikaaegne pereterapeut Sirje Grossmann-Loot.

"Kristiines lapsevanemate tugigruppi varasemalt regulaarselt koos ei ole käinud, kuid vajadus nendel teemadel arutleda oli suur, mistõttu Kesklinna järel teise linnaosana ka nõustava tugigrupi ellu kutsusime," rääkis Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe. "On oluline, et lapsevanemad oskaksid õigel ajal oma lapse muret märgata ning pered saaksid probleemidest jagu. Tean, et on neid, keda tugigrupis käimine on aidanud, seepärast julgustan kõiki huvilisi osalema. Eks igal ühel tuleb aeg ajalt ette olukordi, mida koged esmakordselt ning esmapilgul ei tea, kuidas probleemi lahendada, kuid kogenud spetsialist oskab anda nõu ja juhendada."

Koos käiakse Kristiine laste- ja peredekeskuse uutes valgusküllastes ruumides, kuhu on mugav tulla nii ühistranspordi kui ka isikliku sõiduvahendiga. Kuna hoone ühes tiivas käib veel ehitus, siis õiged ruumid leiate üles, kui sisenete hoonesse Sõpruse puiestee poolsest küljest hoovi pool, tulete II korrusele ja oletegi kohal.

Kristiine linnaosa lapsevanemate tugigrupp toimub Kristiine Linnaosa Valitsuse ja Sihtasutus Eesti Lastefond koostöös. Osalemine on tasuta ja kõigile vabatahtlik. Vestlusgruppi juhib pereterapeut ja ATH tugirühmade pikaaegne juht Sirje Grossmann-Loot (SA Eesti Lastefond).

Lisainfo: 514 7440 ja lastefond@elf.ee.

Veeb: http://elf.ee/tallinn-kristiine-ath-tugiruhm/

 

Laadimine...Laadimine...