3 kommentaari

järsku tööle

Vasta kommentaarile

Järsku kõige mõistlikum kui isad tööd teeks ja naised lastega kodus tavaliselt. Otse loomulikult USA-s saab kehtestada ka kommunismuse kuid Eestis üsna kahtlane sellist jõukust ilmselt ei ole. Isad seega tööle muide ka töö igati arendav kas mitte. Kuid üsna omapärane Mutti lahendus Saksamaal mitmesugustele nn pagulastele kehtestati kommunismus kuid sakslaste ja sakslannade arvel - jälle teat lahendus. Pagulased oma arvukate naiste ja lastega siis kommunismuses ja sakslannad ja sakslased teevad nende elamiseks olemiseks nende tarbeks tööd igati omapärane.

Kommunismus või Kalifaat

Vasta kommentaarile

Ropprikas USA ilmselt saab oma kodanikele kommunismuse kehtestada elik 600 000 taala per kärss kuid mis saab teistest meesterahvastest või siis naisterahvastest üleilma? Järsku abiks Kalifaat elik mees töllerdab ringi vahest lõikab kõri läbi askeldab pruugib rohtu. Naine teeb tööd kasib meest ja kasvatab lapsi igati lahendus igaühele oma. Igati arutamist Eesti ühiskonnas kas mitte.

USA eeskujuks

Vasta kommentaarile

Näituseks USA demokratkad kommunistkad personaalselt kongresswoman Aleksandria Ocasio Cortez ettepanek 600 000 taala per kärss, prii lobi ja Obamacare, muudkui töllerda ja häälitse fuck elik Green New Deal igati tepsiks ju. Kellel neid tänaval töllerdajaid vaja lajatakse 600 000 taala per kärss ja kõik rahul ikkagi kommunismus. Kuid arvestagem USA olukord mõneti siinsest erinev vastavate sedelite trükk muudkui käib ja seega võimalik USA-s personaalselt igaühele kommunismus kehtestada. Kuid millest Eesti isad elama hakkavad naine või siis naised hakkavad ülalpidama või kes? Kas ikka hakkavad?

Laadimine...Laadimine...