Laupäeval toimub suur Kristiine toidufestival

Laupäeval, 19. augustil kell 11-18 toimub Löwenruh´ pargis teist aastat järjest suur Kristiine toidufestival, kus maitseelamusi pakuvad nii tunnustatud professionaalid kui ka kodukokad. 

Pilt: Scanpix

Laupäeval toimub suur Kristiine toidufestival

Laupäeval, 19. augustil kell 11-18 toimub Löwenruh´ pargis teist aastat järjest suur Kristiine toidufestival, kus maitseelamusi pakuvad nii tunnustatud professionaalid kui ka kodukokad. 

Toidufestivali mahuka meelelahutusprogrammi peaesinejaks on ansambel Black Velvet. Toidufestivali korraldab Kristiine Linnaosa Valitsus ja sissepääs on külastajatele tasuta. 

Kristiine toidufestivali ametlik avamine on kell 12, kuid külastajad on festivalile oodatud alates kella 11. Teist aastat järjest toimuval toidufestivalil pakuvad erinevaid maitseelamusi kodukokad ja ka oma ala professionaalid nii Kristiinest kui mujalt. Lisaks pakutakse külalistele ka mitmekesist meelelahutusprogrammi, mille raames on näiteks võimalik kuulata ansambel Traffic’u akustilist kontserti ning programmi peaesinejaks on Eesti läbi aegade üks edukamaid poistebände Black Velvet, kelle loomingust on tuntuim 90-ndatest aastatest pärit lugu "17" . 

"Kui me aasta tagasi esimest korda Kristiine toidufestivali korraldasime, polnud me täiesti kindlad, et kuidas inimesed selle idee vastu võtavad. Kuid kuna esimene festival läks väga hästi, siis otsustasime toidufestivali uuesti ka käesoleval aastal korraldada. Loodetavasti kujuneb sellest üritusest üks tore ja pikaajaline traditsioon," ütles Kristiine linnaosa vanem Vadim Belobrovtsev. "Oleme lähtunud festivali korraldamisel sellest, et pakkuda inimestele päeva jooksul võimalikult erinevaid toiduelamusi ning põnevat meelelahutus- ja ka spordiprogrammi. Lisaks on festivalil ka suur mänguväljak lastele. Seega kutsun kõiki meie linnaosa elanikke ja külalisi laupäeval suurele Kristiine toidufestivalile – tulge kogu perega!"

Kell 12-18 on võimalik osa saada spordiprogrammist "Visa hing". Selle raames on võimalik võistelda sangpommi rebimises ja raskuste hoidmises. Lapsed saavad võistelda näiteks sumomaadluses ja tiritamme kasvatamises. Parimad saavad ka auhindu. Pärast Black Velveti kontserti keerutab DJ telgis plaate Kristiine linnaosa vanem Vadim Belobrovtsev.

12.00 Toidufestivali avamine, Kristiine linnaosa vanem Vadim Belobrovtsev

12.15 Teater "Muff" etendus "Metsaseiklus": lõbus ja õpetlik kaasaegne muinasjututeemalise sisuga lugu

12.30 Tai-chi spordiklubi näidistrenn (kogunemine Lõvi skulptuuri juures)

13.00 Sten-Olle Moldau – kitarr ja vokaal

14.00 Esineb Tai-chi spordiklubi: "Tants lehvikutega"

14.00 YIT esitleb: ansambel "Traffic" akustiline trio – Algi tänav 59 laval

16.00 Esineb ansambel Black Velvet (Sven Lõhmus, Sulev Lõhmus, Lauri Liiv)

17.20 Kuumad 90-ndate tantsuhitid. DJ telgis keerutab plaate Kristiine linnaosa vanem Vadim Belobrovtsev

 

Kella 12-18 Spordiprogramm "Visa hing". Lisaks festivalialal muusikaline teraapia kahe elusa lintmaki pealt – DJ Riho Luhter.

Laadimine...Laadimine...