8 kommentaari

Reet Kaarmaa

Vasta kommentaarile

Kuupäeva vaatasite?

Enn Risti postitas:

Mis vahet sel kuupäeval.Siit näete,milliseid inimesi rahvas riigikokku valib,ime siis,et midagi paremaks ei lähe,kui selle tädi ainuke eesmärk on eesti rahvale ära teha .

Kuubic

Vasta kommentaarile

Ja nüüd vaatasin kuupäeva!
Edu lihtrahvale.

Kuubic

Vasta kommentaarile

Kaldun ka arvama, et sellist juttu suust välja pudistav vana daam ei suuda rahva tasandile eales laskuda. Tema rahvas ongi nendes büroodes ning stockmannides mida igapäevaselt külastab. Tema sissetuleku juures ei märkaks tõesti selle 50€ kadumist igakuiselt. Ja sedagi tuleb kannatada ju vaid mõned kuud, sest järg. aastal ju palgad vaja uuesti kooskõlastada ja viia vastavusse elu kalliduse tõttu. Viimane lause annab hea võimaluse aru saada kui ajuvaba tema idee on. Artiklis peab ta ainuõigex maksude sundväänamist ja viimases lauses nendib, et tulex jälgida naabreid, et isu ei tekix piiri taha piiluda. Hetkel juba pool eestit on otsuse vastu võtnud, kuhu poodlema minna . Kuhu edasi???

Viru Võrukas.

Vasta kommentaarile

Ise veel eksminister aga ajude asemel saepuru.

Feja Räim

Vasta kommentaarile

Vaat, mis välja tuleb! See Reeformierakond on võtnud nõuks Eesti riiki saboteerida.

K.J

Vasta kommentaarile

Maris ma pidasin sind OK inimeseks aga sa oled samuti ahne ja inimest maha suruv olend, kes arvab et maksustamine ja rahva raha varastamine on hea idee. Nõme. Maksusta riigikogulaste ja valitsuse 5l mootoreid. Aga ei hoopis vaja maksuraha et seda kõike endile lubada. Tee hakate OMA suhtumisega bensiini pudeleid saama vaestelt raadikaalidelt. Ning see on teie OMA süü ja kahju on siis suurem kui eales varem. Kuid savi see peaasi, et saaks enda taskuid täita teiste vaevaga. Mine lauta lüpsma ja maksa OMA palk Savisaarele. Suhtumise muutus kulub sulle ära. Kahju, et sa ise seda komentaari kunagi ei näe. Vaevalt sa pealinna ise loed, aga propaganda pärast ikka midagi räägid.

VV

Vasta kommentaarile

Nii vasturääkivat juttu võib rääkida kas ... või partei käsul. Kui meie vähendame tarbimist siis laekub teile ka vähem raha oma eelarve aukude lappimiseks. Teie tõite ju põhjenduseks ,et aktsiise on vaja tõsta lastetoetusteks, tulumaksu vähendamisest puuduva raha katteks jne. jne. oma valimis eelsete lubaduste täitmiseks. Teie raha eraldamine mida teie lubate elujärje parandamiseks võtate ennem nende endi taskust kellele seda lubasite ja suuremas koguses kui tagasi annate sest raha jägajaid kes sellega tegelevad tekkib juurde ja nemad tahavad ka palka saada. Meie valitsuse koalitsioonis otsused ületavad isegi kilplaste omasi.

Laadimine...Laadimine...