6 kommentaari

Litovskaja Russ

Vasta kommentaarile

Belaruss olla Balti riik mingi väljaanne kirjutas ropp harimatus tegelt. Suurvürstiriik elik Russ Litovskaja on tegelt suurriik Euroopas omaaegses siis merest mereni. Äärmiselt oluline on haridus ja miks mitte ka teat haritus tegelt vähemalt senini Euroopas siis.

Leedu II ilmasõjas

Vasta kommentaarile

Wilno ja Wilno vojevoodkond, Meemel ja Meemelimaa ja üüratu omandi üleminek see on Leedu II ilmasõjas. Ja Leedu juutluse hävitamine pea totaalne. Järsku oleks hea kui tubli Donald saadaks tarmuka Jaredi ja hurmava Ivanka Leedu küsimust klaarima omandi tagastamine õigusjärglastele elik Teine Iisrael ja Wilno kui Ida-Euroopa Jeruusalemm. Suurvürstiriigist merest mereni. Kuid mida mõtleb poolakas?

laiendaja

Vasta kommentaarile

Tänu MRP-le omavad Leedu, Valgevene ja Ukraina uusi territooriume!

Kaks Russi

Vasta kommentaarile

Russ Litovskaja ja Russ Moskovskaja midagist hakkab kujunema. Ja ühiselt raudteekeeles. Kui Puutin Batka abiga mingist Ühisriiki ei moodusta.

Suur riik Idas

Vasta kommentaarile

Taastada Suurvürstiriik Valgevene elik Belaruss, Leedu, U kraiina ja jupp tataaride maad Metsikut Välja. Ja kõik raudteekeeles üüratus Ida ruumis. Klaarida pollakiga, moskoviidiega, rändlejate tataaride ja ristikoertega. Tõeline Teine Iisrael Wilno Vilna kui Ida-Euroopa Jeruusalemm tõsine värk tegelt.Ja põhiline omandi tagastamine õigusjärgsetele omanikele.

merest mereni

Vasta kommentaarile

Taastada Suurvürstiriik merest mereni ammu aeg. Ja ühiselt raudteekeeles Russ Litovskaja.

Laadimine...Laadimine...