LEIUTAJA: Saamatu valitsus soosib kuritegelikku energia pillamist

Eesti on juba täna Punase Raamatu riik, nentis leiutaja Ove Varik, kelle sõnul on aeg hakata oma rahvast kaitsma, aga valitsus ei püüdle parema riigi poole. "Eestis on võimu haaranud noormehed, kes teenivad kellegi teise huve. Nad on tankid, kes täidavad kõrvalisi käske."

Pilt: Scanpix

LEIUTAJA: Saamatu valitsus soosib kuritegelikku energia pillamist (10)

Eesti on juba täna Punase Raamatu riik, nentis leiutaja Ove Varik, kelle sõnul on aeg hakata oma rahvast kaitsma, aga valitsus ei püüdle parema riigi poole. "Eestis on võimu haaranud noormehed, kes teenivad kellegi teise huve. Nad on tankid, kes täidavad kõrvalisi käske."

"Eesti pole riik, mis on patenditaotlustest huvitatud. Küll ei tähenda see seda, et rahvas ei mõtle või ei taha uusi asju luua," nentis leiutaja Ove Varik.

Varik rääkis Tallinna TV saates "Mõtleme taas", et maailmas on olemas üle 4000 kasuliku patendi, mis Eesti inimest palju aitaks. Need on aga rahva eest peidetud ja korporatsioonidel pole huvi neisse panustada.

Variku andmeil on patendiamet maailma kümne korruptiivsema ametkonna hulgas. "Niipea, kui tuled välja mõne targema asjaga, ostetakse see sinu käest riiulisse või jääd sellest muudel asjaoludel ilma," täheldas mitme leiutise looja.

Ove Variku sõnul ei soosi Eesti valitsus riigi arengut, vaid vastupidi. "Eestis on võimu haaranud noormehed, kes teenivad kellegi teise, mitte oma rahva huve. Eestis praegu toimuv on midagi väga erakorralist. Tavaliselt toimuvad sellised asjade enne n-ö suurt pauku. "Vennad", kes ei jaga maailma elust mitte midagi, on end Toompeale üles seadnud. Nad on tankid, kes täidavad kõrvalisi käske. Unustatakse Eesti Vabariigi põhiseadus."

Variku hinnangul toimub Eestis kõige muu ebameeldiva kõrval ka energia pillamine ja see on kuritegu. "Nõukogude aeg on Eestist 25 aastat väljas, ent tolle aja kombed on säilinud siiani. Valitsusel pole raha nimel millestki kahju. Elektri osas priiskavad kõik, väljaarvatud vennad Sõnajalad, kes on loonud maailmatasemel tuulegeneraatori. Näiteks, kui õhus olev elekter ja maapinnast allpool olev magnetism õigesti ühendada, saab looduse poolt antud energiat kasutada tasuta. Lisaks kasvab Eestis aastas inimese kohta 10 tonni hooajalist umbrohtu, võsa jmt biokütust. See on piisav hulk energiat, et inimene saaks aastaringselt oma maja kütta või valguse tuppa. See jäetakse aga põldudele, sellega ei viitsi keegi tegeleda."

Varik jätkas: "Kui 120-aastane korralik terve kuusk lükatakse ahju, pole tema väärtus enamat kui 10-15 eurot. Kui sama kuuske kasutada aga mõistlikult, näiteks mööblitööstuses, oleks tema väärtus 2000 – 3000 eurot. Puitu võiks rohkem kasutada ka ehituses."

Tulevikku vaadates nentis Ove Varik, et Eesti on juba täna Punase Raamatu riik. "On aeg hakata oma rahvast kaitsma ja rahva heaks midagi tegema. Nn valitsus on aga enda ja rahva vahele päris kõva seina ehitanud. Nendega võidelda pole mõtet. Võidelda on mõtet seal, kus näed tarkust, sealpool müüri see aga puudub. Kui iga Eesti inimene panustaks n-ö riigifondi kasvõi ainult 2 eurot, oleks see piisav summa valitsuseta hakkama saamiseks. Eesti rahval ei ole valitsust vaja, valitsusel on heaolus elamiseks rahvast vaja. Võim muutusteks on rahva käes, kes on täna aga ära hirmutatud. Inimesed ei julge oma metsa saagimagi minna. Kes taolisi seadusi välja annavad, et tohiks end eestlasteks nimetadagi."

10 kommentaari

Laadimine...Laadimine...
Laadimine...Laadimine...