10 kommentaari

või "suurteos"

Vasta kommentaarile

Kas seesinane Kärmas pani kokku ka tolle Rüütli lastelastest loo? Teab keegi?

tean postitas:

Just nii oligi.

jõuliselt Prüsseli

Vasta kommentaarile

Rohkem positiivsust lugupeetavad meie elu edendamisel kas mitte aeg jõulisel eesti poliitikul siirduda Prüsseli Eesti ja Euroopa elu edendamiseks? Nii saab ka uusi saateid teha näituseks Savikas pürgib Prüsseli või siis näituseks Savikas Prüsselis, onju. Mis muud kui töhe kogu meedia ühiselt kui üks naine ja üks mees elik Savikas Prüsseli.

Liinale

Vasta kommentaarile

Kahjuks on nii, et suuremat osa end ümbritsevatest inimestest on Edgar pidanud oma omandiks. Ja nendega vastavalt ka käitunud. Neid loobiti lahkelt trammi alla, kangutati ametitest kuulujuttude abil, mida pugejatest limukad levitasid jne. Edgaril on alati olnud suhtumine: kui sa pole minu poolt, oled sa minu vaenlane. Ehk siis: kõik, mis teed, teed endale.

Vello postitas:

Tahad siis öelda, et enamus Edgari ümbritsenutest olid kõik iseseisva teo-, mõtlemis- ja otsustusvõimetud ullikesed kellega ta siis nagu mõni paharetist mustkunstnik aastakümneid manipuleeris? Mida küll sel juhul üldse kogu meie poliitilisest eliidist arvata?

peeter vellole

Vasta kommentaarile

nööri kaks otsa
vello, sina ürita näha Savisaares ka seda hämarat poolt, aga paraku sa ei suuda. seetõttu tundubki kõik tema kohta öeldav sulle laimuna.

Vello postitas:

Ma mitte ei ürita, vaid arvan midagi maailmas toimuvast vaid tuginedes tõendamist leidnud faktidele ja Savisaare nn. hämarama poole puhul ei suutnud õiguskaitseorganidki hoolimata pingsalt aastaid kestnud tööst midagi märkimisväärset tõendada sest vastupidisel juhul poleks kellelgi ilmselt kahtlustki olnud, et Savisaar juba ammu süüdi oleks mõistetud ja tänase seisuga veel vangis istunud. Ei saa ikka kedagi lihtsalt lõputult süüdistada ilma vaevumatagi mõistliku aja jooksul oma paljasõnalisi süüdistusi ka kuidagi tõendamata. Ja nii igaühega olgu siis tegemist Savisaare või kellega iganes olenemata isiklikest sümpaatiatest või antipaatiatest. Alles siis saame rääkida tegelikult ka inimeste hämaramast poolest ilma, et me just ise sealjuures seda hämaramat poolt ei esinda.

Kärmasele vist meeldib

Vasta kommentaarile

kui tema puhul räägitakse ainult kiilanevast peast ja prillide abil nägevatest silmadest;)))

Mis oleks teisiti?

Vasta kommentaarile

Millised oleksid Eesti ja Venemaa vahelised suhted siis kui Savisaar oleks peaminister? Kas Eesti kehtestaks usinasti üha uusi Venemaavastaseid sanktsioone, olles samaaegselt sanktsioonidest enamkannatanud riik? Kas meie "kaitsekulutused" läheneksid 2,5%-le? Kas me valmistuksime õhinal RB ehituseks?

Vello

Vasta kommentaarile

Jääb üle vaid nõustuda. Just seda ma antud saadet vaadates tundsin, seda äärmiselt ühekülgset, ajakirjanduse ja poliitiliste vastaste loodud ning ammutuntud käsitlust Savisaarest kui kõigi ja kõikide hädade ja viletsuse ainusüüdlasest ilma, et selliste väidete toetuseks oleks muidugi toodud nagu ikka ainsatki vettpidavat või tõendatud fakti: üksnes süüdistajate tühipaljad sõnad kes siis endid muidugi läbi selle kuidagi paremas valguses pildile püüdsid sättida, mõned sealjuures veel ohtralt valatud võltspisaratelt kokku hoidmata. Olen Kärmast ikka pidanud meie üheks vähestest võimekamatest ajakirjanikest ning on äärmiselt kahju, kui ta oma võimeid sellise odava propagandaoopuse kokkupanemisele kulutab selle asemel, et midagi tõesti jälgimis ja vaatamisväärset luua, olgu siis vähemalt midagi uut või vähetuntud Savisaare kohta vaatajateni tuua. Olgu põhjused tema puhul sellise ajakirjandusliku "suurteosega" vahetult enne valimiskampaani algust välja tulla millised tahes, midagi uut see teos kellegile vaevalt pakkus. Kõik said sellest ilmselt üksnes kinnitust oma varasematele seisukohtadele ja teadmistele olgu tegu siis parasjagu Savisaare vihkajate või toetajatega. Ja kui see nüüd tõesti oligi eesmärgiks, siis peab ütlema, et igati hea tulemus, aga muidu....

Laadimine...Laadimine...