4 kommentaari

Mali kuld

Vasta kommentaarile

Prantsusmaal on tohutu suured huvid Malis eelkõige kuld kullamaardlad. Too Gao tegelt lennuväli Korogoussou 2500 m asfaltkatet tohutus neegrikülas hiidjõe Niigeri ääres. Võiks tegelt ametkonnad komplekteerida personalist kes oskab näperdada arvutit ja muide ka lugeda ja kirjutada. Peaks tegelt. Kuuskümmend aastat võitlust neegerkuningate ja tuareegide vahel tegelt. Ja mida teeb eestlane kas valib neegri või tuareegi, teab keegi? Või keda huvitab miski Mali kuid kui seal eesti poisid? My ass selline siis nn tase. Tõelised nn intellektuaalid.

Impeerium ja Imperaatorid

Vasta kommentaarile

Kas eelistada imperaator Keitasid või tuareege rändlejaid? Teab keegi kadunud märter Gaddafy teatavasti eelistas tuareege Koloneli südamesõber poiss Sarko teatavasti imperaatoreid Keitasid. Mali on ju Impeerium ja Impeeriumi juhib Imperaator täpselt nii ka Malis on ju? Lugupeetavad otsustajad ja suunajad-määrajad kasutage mõistust ei piisa vaid joomisest kui vaja siis võib joomist mõnevõrra ka piirata ikkagi suvine aeg. Vastupidamist poistele mis muud tohutu palavus suures-suures Aafrika neegrikülas pidada vastu ja mingil hetkel tullakse jälle Gaos täpselt nii nagu Beirutis.

Teie sm. Luik olge, omal kulul ja vastutusel.

Vasta kommentaarile

Meie ei pea seal olema, ja meie maksumaksja raha ka mitte!

kaitsta Euroopat meie Euroopat

Vasta kommentaarile

Eesti on osa Euroopast ja Eesti peab kaitsma meie Euroopat mitte klaarima ühe omaaegse koloniaalmaa vastuseise neegerrahvaste ja rändlejate vahel kuskil Aafrikas. Kas eestlane üldse teeb vahet brambara ja tuareegi vahel ja miks peaks tegema? Koloniaalmaad klaarigu ise oma vahekorrad omaaegsete alamate ja semudega. Eestlastel ei ole mingit asja Malis, Iraagis, Afgaanis, Süürias jne jne jne. Kaitsta tuleb meie ühist Euroopat näiteks mingite ebapädevate poiss sarkode ja kargaja muttide tegevuse eest tavaalkoholistidest rääkimata. On mõtlemist eestlastel eurooplastel.

Laadimine...Laadimine...