11 kommentaari

Muudkui Trotski ja Trotski

Vasta kommentaarile

Kuulge vast lõpetab tolle ammu-ammu mahakäinud Moskoovia isemõtleja promomine. Üleilmsel rahvusel on esindajaid tasemel igati piisavalt aga ei muudkui Trotski ja Trotski. Lev Bronstein näituseks tõeline u kraiinalane vaid gimnazist ja lõi puruks sajad ja sajad kindralid. Juudist marssal teeb järgi mis muud. Aga ei meil Artjommi vaja kaua võib.

maaletooja

Vasta kommentaarile

https://www.eesti.ca/vihaohutaja-artemi-troitski-on-eesti-uhiskonda-toonud-putinliku-laimamise-ja-assitamise-uued-uudised/article53703

vot tyak

Vasta kommentaarile

Reformierakond tegi aastal 2018 valmis Yana Toomilt kodakondsuse võtmise eelnõu .
https://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/reformierakond-tegi-valmis-yana-toomilt-kodakondsuse-votmise-eelnou?id=82060721

Rinkus

Vasta kommentaarile

Vaadakem ringi kusagil Viimsis, Peetris või Murastes. Kooli, lasteaia ja seltsimaja juures. Nii parklas kui ka "paraadnas". Pilt on muljetavaldav. Muretu elegants ja jõukus.
Meenub 1989.a. Helsingis suvepühapäeva pärastlõunal Esplanaadil. Kabriolett BMW oli liisitud, linased ülikonnad olid liisitud, kalsarid kuulusid kah pangale.
Mis sellele järgnes? Lama. Võlgade klaarimine.
Loodi Arsenalpankki, kuhu koondati hapud võlgnevused. Emadele-lastele kodukatuse säilitamiseks mõeldi välja lahendus, et isa läks koos võlgadega pere juurest ära.
Vabariigi Valitsus ei pea roskapankki asutamise peale mõtlema, sest riik pole seni end lõhki laenanud. Küll aga riigialamad. Nii pered kui korteriühistud.

vot tak

Vasta kommentaarile

http://objektiiv.ee/marina-kaljuranna-meeskonna-liige-eesti-rahvaga-tuleb-raakida-kui-aspergeri-lapsega/

Ajakirjanik Maris Hellrand kirjutab väljaandes Postimees, et manitsemise asemel, mis viib inimesi ainult paremäärmuslaste rüppe, tuleks eesti rahvaga rääkida kui lapsega, kellel on diagnoositud Aspergeri sündroom. Presidendiametis saaks sellega kõige paremini hakkama Marina Kaljurand.

meenutaja

Vasta kommentaarile

http://www.pealinn.ee/poliitika/lobjakas-kallase-kuunilisest-maksuplaanist-rikastele-rohkem-raha-n226026

või nutt ja hala

Vasta kommentaarile

Kari stagnante jäid hetkeks võimust ilma ikke 17 aastat igati pikk aeg korralik breeznev kas põle? Kas keegi tõesti mõtleb nood võimujanused kergelt loobuvad huvitav miks? Pajokk ju igati priske seega paneb ja korralikult selleks ju KaKa askeldab isake sulnilt tagaplaanid koos koertesõbra ja mungaliga. Normaalne poliitvõitlus. Kuid kirjaneitsed julgelt Berliini ja Pariisi Prüsselist rääkimata muhameedlaste manu elik allahu akbar ja tagument urvakil demokraatia ja ühised väärtused.

Vello

Vasta kommentaarile

Eks ta ole tegelikult alati lõhki olnud või siis vähemalt suurema osa oma ajaloost. Juba muinasjal kaotasime oma iseseisvuse suuresti tänu sellele ja sama lõhki olime tegelikult ka vabadussõja aegu ehkki sellest paraku suur rääkida ei taheta ning lõhki olime tegelikult ka 1990 aastate algul, kuigi laulda suudeti tõesti veel koos kohe üksteisele kõrri kargamata ja soov iseseisvus taastada siiski kõik muu hetkeks tahaplaanile suutis tõrjuda. Mis iseenesest oli juba lausa ime, kuigi ilmselt kahjuks kordumatu ime.

Kurb,

Vasta kommentaarile

et organisaatorid ei suutnud Marie Underile väärilist monumenti püstitada, õigemini häbi, Artur Adson oleks suutnud küll!!!

Elmar

Vasta kommentaarile

Enne kui hakata sellist mula kirjutama , peaks natuke oma peaga ka mõtlema, kui on millega mõelda.Euroopa liit on hävitanud eesti.Mis kuradi liit see on , kes on lasknud meie idiootidel rahva orjastada.Miks ei ole euroopa keskmist palka ja pensione.Meie tolgused on kõik hävitanud , tööstuse ja põllumajanduse , sest luua ei oska nad midagi. Nüüd hävitavad loodust. Debiilide kari.
.
.

korraks Berliini

Vasta kommentaarile

Ons eesti inimesel raske korraks põigata Berliini Euroopa pilt toimuvast koheselt selge. Põikab korra Berliini või Pariisi raske või?

Laadimine...Laadimine...