Majandusteadlane Ivar Raig astus Keskerakonda

Keskerakonna juhatuse liige Jaanus Karilaid ütles, et Ivar Raig (fotol paremal) tõstab erakonna võimekust eelkõige majanduspoliitika uute arengusuundade väljatöötamisel.

Majandusteadlane Ivar Raig astus Keskerakonda (2)

Toimetaja: Toomas Raag

Eesti Maa-Keskerakonna asutaja ja kauaaegne esimees ning Riigikogu 7. koosseisu liige Ivar Raig on andnud muuhulgas panuse Eesti iseseisvuse taastamisse ka Molotovi-Ribbentropi pakti kehtetuks tunnistamisele kaasaaitamise kaudu Moskvas, teatas partei pressiesindaja reedel.

Lisaks osales Raig valitsuskomisjoni esimehe ja hiljem liitumisläbirääkijana Eesti liitumise protsessis Euroopa Liiduga.

"Pärast koroonaviiruse levikust tingitud kriisi seisavad Eestil ees uued väljakutsed ning tahan innovatiivsete ideede väljatöötamisel ja teostamisel oma panuse anda. Üksikisikuna ja kohaliku omavalitsuse tasandil on jäänud minu käed mõningate mõtete elluviimisel lühikeseks. Keskerakonna kaudu on mul võimalus anda suurem panus Eesti riigi arengusse," ütles Raig.

Saku volikogusse kuuluv Raig avaldas lootust, et saab koostöös riigiga arendada eelkõige biomajanduse, rohemajanduse ja ringmajanduse valdkonda. "Saku valla logogi näitab, et elanikud vaatavad maailma läbi rohelise akna. Väikeses kogukonnas on lihtsam suuri muudatusi ellu viia ja seetõttu võiksime olla mitmete keskkonnasõbralike ettevõtmiste teerajajaks," räägib Ivar Raig.

Keskerakonna juhatuse liige Jaanus Karilaid ütles, et Raig tõstab erakonna võimekust eelkõige majanduspoliitika uute arengusuundade väljatöötamisel.

"Soovime Ivar Raigi suurt kogemustepagasit ja niinimetatud kastist välja mõtlemist kindlasti Keskerakonna poliitika kujundamisel rakendada," lisab Jaanus Karilaid. "Keskerakonna eesmärk on järjest rohkem kanda kinnitada ka Tallinna ümbritsevates omavalitsustes. Hiljuti tõusime võimule Viimsis, järgmise aasta kohalikel valimistel soovib Keskerakond teha korraliku tulemuse ka Saku vallas."

2 kommentaari

Laadimine...Laadimine...
Laadimine...Laadimine...