7 kommentaari

lugeja

Vasta kommentaarile

https://raamatud.postimees.ee/6529720/loe-kuni-veel-saad-hannes-veskimae-esitleb-teost-vabariigi-vaenlased
Hannes Veskimäe alias Anti Hegemoon raamat «Vabariigi vaenlased».
See raamat on eelkõige nn vilepuhuja lugu, isiklik, kuid suure üldistusastmega triller. Dokumenteeritud algusest lõpuni. See on Skandinaavia pankade ning meie meedia, ametiühingute ja poliitilise eliidi korruptsiooni avaldamine pretsedenditul moel.

tiit

Vasta kommentaarile

need riigitegelased, kes lasid sellisel majanduspornol Eestis tekkida, tuleb vastutusele võtta, Karilaid üritas ERR-i stuudios rõhutada, kui oluline ja ohtlik on rahapesu, eriti Venemaalt, aga Reformierakonnameelne Kuusk pani tal suu kinni. Miks mätsitakse enne valimis rahapesuteemat peavolumeedias? Need meie juhid rahapesuaastatel tulevad välja niikuinii, sest nii Euroopa Liit kui USA uurivad nüüd ju. Ansipi loosung rikkamatest riikidest on muutumas eriti hapuks ja tähendlikuks.

olge normaalsed

Vasta kommentaarile

Hiid Venest tariti raha üüratult palju raha igati viksilt ja viisakalt kombekalt mitte sumadaniga öösel tongreid peljates. Kõik vastava obkommi nn smotrajši pilgu all netilt Borja nr 1 raha , Borja nr 2 raha ja otse loomulikult Borja nr 3 raha kõik on ju korras Venest raha Londongradi unistuste Londongradi palju üüratult raha. Ja otse loomulikult kõik kellel vaja olid tarimisest teadlikud ja kellel ei olnud vaja olgu mokk maas milles lugu. Elik tak deržat nagu ütleb tšetšeeni rahva suur poeg Ramzan Kadõrov Ahmat oglõ. Lihtsalt nüüd on olud mõneti muutunud ja vastavalt ka reegleid muudetakse ikka vastavalt obkommi käsulaudadele milles asi. Rahulikult siis unistuste Londongradis Sadik Khaani valvsa pilgu all Allahu Akbar saadi vastav kalõmm nii Revelis kui Skandinaavias kõik korras ju kõik kohalikud keeled ju korralikult suus ja oskab ka prilllauda kasutada kui oskab.

kuldsed 90-ndad postitas:

Vanasti oli Balti jaamast võimalik leida pungil kilekotte rubladega!

panama

Vasta kommentaarile

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/rahapesuburoo-eksjuht-eestist-voib-saada-alternatiiv-panama-skeemidele?id=74175741
http://arileht.delfi.ee/news/uudised/eesti-ariajaloo-saravamad-offshored-raha-liigutasid-nii-kristlikud-laulikud-kui-suurtoosturid?id=74245651

wabariigi taastaja

Vasta kommentaarile

http://objektiiv.ee/jaak-valge-rahapesu-ajaloolisest-kogemusest-eestis/

jurjevi offshore

Vasta kommentaarile

http://uueduudised.ee/varia/satiir/kalle-malberg-patsi-monument-adaverre/
Kui Eesti riik oli kogu rahva pingutusena täisjõu kätte saanud märgati äkki, et Harju Pangas liigub palju bolševike verist raha ning riigijuht Päts on ühtäkki verivaenlaste naftasündikaadi jurist ja konsultant.
http://www.postimees.ee/1396447/tartu-rahu-tegi-eestist-bol-evike-kullapesula
Kullavihm meelitas Tallinna avantüriste ja aferiste igast maailma otsast, siinsest idaärist kirjutanud prantsuse ajakirjanik iseloomustas Tallinna kui «rahvusvahelist kloaaki».
http://pseudology.org/Bank/Balt-off_shore.htm
Punane lord.

Laadimine...Laadimine...