6 kommentaari

kontra

Vasta kommentaarile

1988. aasta 24. veebruaril toimus Vabaduse väljakul veoauto kastis kontramiiting vastulöögi andmiseks USA balti päritolu senaatoritele, kes sekkuvat Eesti NSV siseasjadesse. Selle organiseerisid partei -, kultuuri - ja spordiringkonnad (esinesid Rüütel, Põldroos, Talts jne).
Mati Talvik ja Trivimi Velliste esinesid Tammsaare pargis.

Lisaks:
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/arvamus/sergei-stadnikov-kogu-tode-mati-talvikust-jaan-taltsist-enn-poldroosist-ja-trivimi-vellistest-ehk-paevast-tana-25-aastat-tagasi.d?id=65726096

siht silme ees

Vasta kommentaarile

NATO vägede ülemjuhataja Kosovos kindral Weseli Clark tunnistas CNN-i saates juulis 1999: "Moodsas Euroopas pole homogeensetel rahvusriikidel kohta. See oli XIX sajandi idee, XXI sajandil aga viljeleme me multikulturalismi, rajades multietnilisi riike."
http://whitegenocideproject.com/about-white-genocide/
“There is no place in modern Europe for ethnically pure states. That’s a 19th century idea and we are trying to transition into the 21st century, and we are going to do it with multi-ethnic states.” – General Wesley Clark.

ants

Vasta kommentaarile

Mis lolli juttu te vabadusest ajate. Oma vabaduse olete brüsselile ja jänkidele maha parseldanud.Oma rahvast olete teinud orjad ja nüüd veel mölisete mingist vabadusest.

jutt

Vasta kommentaarile

Isamaalased olidki Koganiga ühelpool (tasub vanu ajalehti sirvida), müüsid elamislube jne. Rehvid käisid isamaalastega Moskvas alles hiljuti Saaremaasuurust tükki "agressorile" ära kinkimas. Niikaua kui reeturite ja kollabronistide suhtes ollakse lojaalsed ei saa tekkida ka uut üksmeelt.

Nojah

Vasta kommentaarile

Võib ka nii öelda, aga suuri teeneid oli E.Savisaarel ja A.Rüütlil. Ma ei usu, et ilma nendeta oleks saavutatud vabadus. M.lauristin andis ka oma panuse, kuid hiljem läks vales suunas ja tema püüdlused jäid arusaamatuks.

mis loll jutt see on? postitas:

Savisaar on taasiseseisvumise VASTU.
tahtis hoopis luua mingit autonoomset nullkodakontsusega venemaa osariiki, mille diktaatoriks plaanis ise hakkata.

Laadimine...Laadimine...