9 kommentaari

Priti Patel siseministriks

Vasta kommentaarile

Priti Patel gudžarati päritolu londonlanna Suurbritannia siseministriks tugev jõuline piirivalve ja klaarib illegaalidega. Tuntud kui veendunud Euroopa Ühendusest elik Eurukolkhoozist lahkumise pooldaja ja Suurbritannia riikliku suveräänsuse taastaja. Tasemel Boris koondab valitsusse tõsise seltskonna elik teeb Suurbritannia parimaks riigks maailmas igati respektaabel eesmärk. Iga riik otsustab ise ja ainult ise keda lastakse riiki ja keda mitte vaid edu Borisele ja Pritile.

loomulikult ka lemmikud

Vasta kommentaarile

Ja tublil Borisel olid loomulikult ka head sõnad lemmikutele tõeline inglane too Boris. Vaid edu. Ja veel poliitikud õppige.

Boris on tasemel

Vasta kommentaarile

Juhul kui mõni eestlastest veiks viitsib netti näperdada ja veel juhtub inglismanni mõikama siis tõeline südamest soovitus vaadake ja kuulake Boris Johnsoni kõnet Downing street 10 ja parlamendis. Tõeline tase vaid edu Boris Johnsonile ja 31. oktoobril lahkumine Eurukolkhoozist. Tasemel kõnemees ja tõeline artist ja kohe kindlasti väga tugeva käega ja sihikindel poliitik. Kas Boris ei ole ka kirjutanud raamatu vanast heast Winstonist? Tõsi Winstoni arvamused Balti mere ruumist panevad eestlast mõtlema...

bill

Vasta kommentaarile

1945. aasta Jalta konverentsi protokollis, mille all on Roosevelti, Churchilli ja Stalini allkirjad, on osas "Territooriumide hooldamine" kirjas: "Vaenulikelt riikidelt sõja tulemusena ära võetavad territooriumid ja ükskõik millised muud territooriumid, mida saab vastuväideteta hooldusse anda, mitte mingisuguseid diskussioone nende territooriumide üle eelseisval ÜRO konverentsil, või sellele eelnevail konsultatsioonidel ei ole kavas korraldada." Balti riigid mahtusid kenasti Suure Kolmiku otsuse "ükskõik millised muud territooriumid" mõiste alla ja anti Nõukogude Liidu hoolduse alla.

vaid huvid

Vasta kommentaarile

Lugupeetavad riikidel on vaid huvid ja see pädeb nii Eesti kui Suurbritannia kohta Venemaast rääkimata ja USA-st. Muide kes teab kui kaugele on jõudnud USA Havaii Kuningriigi taastamisega otse loomulikult õigusjärgluse alusel vasti isegi tuntud Havaii sõber Barack Husseinovitš tegelt ei tea. Nii palju siis Eesti ja Suurbritannia suhetest elik Venemaa sadamad Läänemere - või oli Idamere - ääres. Vana hea Winston siis ehe. Ja mida peab tegema Eesti otse loomulikult relvastumine ja väljaõpe ja haridus - too vana hea õppida, õppida, õppida Uljanoff-Lenini järgi. Ja mida ütles Jakob Hurt? Ja kindlasti rohkem lapsi kohe tublisti rohkem siis teat - vaid teat alati - lootust kant lihtsalt selline.

meenutaja

Vasta kommentaarile

19. nov.1919.a. "Daily Herald": Me kontrollime Baltikumi, Soomet ja Poolat. Nende riikide iseseisvus on mõistagi vaid tinglik. Mitte ükski neist ei saa teha midagi ilma meie nõusolekuta. Sealsed valitsused olid võõra poliitika objektideks, mitte aga subjektideks, mida kasutati suurriikide omavahelistes poliitilistes mängudes.

https://parnu.postimees.ee/2135313/nsv-liidu-ja-laaneriikide-salajane-koostoopakt
1939. aasta anglo-saksi ja Stalini salasobing.

Inglismaa avalikustas 12. juulil 1941 ja 26. mail 1942 Nõukogude Liiduga sõlmitud kokkulepped ning lepingud, tehes teatavaks seda, mis juba kauemat aega oli faktina tuntud: poliitiline ja sõjaline koostöö Nõukogude Liiduga oli Inglismaal juba Saksamaa ja Nõukogude Liidu lepingute (MRP) sõlmimise ja kehtimise ajal olemas, kuigi lepingute tekstid seda selgesõnaliselt - expressis verbis - keelasid.

1942. aasta juuni Inglise väljaanne World Review toob ära Edward Hultoni intervjuu Briti lennundusminister sir Richard Stafford Cripps’iga.
Balti riigid Eesti, Läti ja Leedu peavad kuuluma NLiitu. Nad olid pikka aega tsaaririigi osa ja mitte keegi ei arvanud, et nende kuulumine Tsaari – Venemaale olnuks ebaõige.

http://epl.delfi.ee/news/kultuur/akadeemia-nr-1-pingelisest-ajaloost.d?id=67582904
Ajalehes The Times avaldati 17. oktoobril 1944 lootust, et Balti riikidest saavad Nõukogude Liidu näidisvabariigid.

Tommy Robinson

Vasta kommentaarile

Koheselt priiks Tommy Robinson Inglise türmist ja siis vaatab. Vaid edu.

esmalt pakid pedofiilid

Vasta kommentaarile

Koheselt klaarida pakkide-pedofiilidega ja Tommy Robinson priiks Inglise türmist. Vaid edu Boris Johnsonile vana hea rõõmsa rohelise Inglismaa eest. Robini, Marioni, Väikese Johni ja Vend Tucki Inglismaa eest.

Laadimine...Laadimine...