6 kommentaari

soomlane

Vasta kommentaarile

https://www.google.ee/search?q=Анти-Грета&ie=UTF-8&hl=et
Rootsi 16- aastane Anti - Greta.

dilemma

Vasta kommentaarile

https://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/eesti-ei-julge-armeenlaste-genotsiidi-tunnistada-riigikogu-ei-tea-kas-massiline-tapmine-oli-ikka-genotsiid?id=88371941

taustauurija

Vasta kommentaarile

https://ekspress.delfi.ee/kuum/sisserande-juurpohjus-euroopas-seksitood-tegevate-tutarde-palgaga-peetakse-ulal-tervet-nigeeria-linna?id=88313363

poliitik

Vasta kommentaarile

https://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/nomme-valitsus-viis-meest-kes-arvavad-et-on-juriidiliselt-eestis-voimul?id=88309191

Eestile põhiline

Vasta kommentaarile

Lugupeetavad lisaks plaanile B peab olema Eestil ka plaan C ja loomulikult E...Ja teadmiseks iga hinna eest tuleb vältida Poola jagamist mida läbi ajaloo on toiminud mitmeid kordi...Ei tohi tekkida 1939. aasta olukorda suurvõim ründab Poolat ja mida teevad nn liitlased.

poola teema postitas:

1933. aasta aprillis kohtusid Genfis Saksa propagandaminister Goebbels ja Poola välisminister Beck. Leiti, et Saksamaa ja Poola huvid Ida – Euroopas langevad kokku. Mõlemad riigid võivad oma territoriaalprobleemid lahendada Nõukogude Liidu ja Balti riikide arvelt. Poola võib saada Danzigi koridori eest Leedu ja väljapääsu Mustale merele, Saksamaa pretendeerib Lätile ja Eestile.
1934. aastal ilmus Berliinis E. Von Reibnitzi brošüür „Der deutsch – polnische Ausgleich“.
Selles teatati, et Saksamaa ja Poola ei saa jääda ükskõikseks Kaug – Idas ja N.Liidus toimuva suhtes, ja et ühiseks võitluseks kommunismi vastu tuleb luua Poola – Saksa blokk.
Soovitati anda Ukraina ja Leedu Poolale. Saksamaa saab vastutasuks Danzigi koridori, Ülem – Sileesia, Pomorze ja Poznani.
1934. aasta 26. jaanuaril sõlmiti Saksa – Poola mittekallaletungipakt.
Pilsudski aegne Poola oli Saksamaa liitlane ja Pilsudskit kavandati kuni tema surmani 1936. aastal Poola - Saksa ühendarmee etteotsa kallaletungi korral Nõukogude Liidule.

Laadimine...Laadimine...