8 kommentaari

korruptsioonimaiguline

Vasta kommentaarile

Meenutame ka aegu ammuseid!
http://epl.delfi.ee/news/eesti/august-koppel-lahkus-ametist?id=50737443

http://www.transparency.ee/cm/korruptsiooni-olemus-0

lugeja

Vasta kommentaarile

http://www.rahvaraamat.ee/p/korruptiivne-eesti/755335/et?isbn=9789949551286

Õigusteadlane ja poliitik Ando Leps tõestab oma raamatus, et Eestis on korruptsiooni küll ja rohkem. Seadusandlus pole riigijuhtidele kohustuslik ning kuritegevusega võideldakse valikuliselt. Korruptsioon algab Kadriorust ja Toompealt, ent levib väga paljudesse erinevatesse eluvaldkondadesse, mille toimimist tegelikult peaksid reguleerima seadused. Aga seadused ei toimi – või kasutatakse neid valikuliselt.
http://uueduudised.ee/mart-helme-eesti-energia-seiklusprojektid-on-raisanud-kumneid-miljoneid-maksumaksja-raha/

allar_

Vasta kommentaarile

Poliitikud, kes on mõistnud, et neist niikuinii midagi ei sõltu, püüavad oma ametis-olekut enesele kuidagi õigustada. Ainuke õigustus on omakasu. See on nii üle kogu maailma, kuna riigid ja nende poliitikud nõrgenevad kõikjal.
Kui ülemaailmsed organisatsioonid nagu IMF ja WTO on viinud juba äärmiselt närusesse seisu (tuletagem meelde, IMF alustab alati reforme sotsiaalkulutuste kärpimisest), siis ehk julgeb keegi iitsatada, et aitab juba sellest hukatuslikust "liberalismist". Siis ehk taastuvad jälle riigid ja poliitikud, kes tõesti ka midagi teevad ja millegi eest vastutavad. Seniks aga on püünel lihtsalt kamp sullereid, keda huvitab vaid isiklik rikastumine.

Moraali lugemisest pole siinjuhul kasu. Ka demokraatlikud valimised ei päästa. Rahvas on lihtsalt liiga rumal. Ainuke tee inimese jaoks on õppimine käbi isikliku häda. Enne empaatiat ei tekki, kui on elult oma koosa käte saadud.

lugeja

Vasta kommentaarile

Austan Mati Hinti väga; paraku ilmub see mõttearendus ühe-partei-ajalehes, ja see partei on paraku ka ühe-mehe partei, nagu sügisestel valimistel kõik jälgida võisime. Mitte et teiste parteidega oleks kõik korras, aga siiski - lihtsalt ääremärkusena.

Oleg postitas:

Kahjuks jah ainult selle partei lehes. Teiste parteide lehtedes ju seda juttu ei avaldataks.

Andres.skytte

Vasta kommentaarile

Jahh-nii on see olnud koguaeg:
Inimene satub hätta-abi saab 1% kuid maksab 81-90% makse-ehk pea pool aastat rügb tööd ja sentigi ei saa raha-ehk juristide-riik kus rahvast tuleb koorida praktika toimib läbi poliitika mis ostab valitud peaprokurörilt seaduse muudatuse et pesta oma sigadusi-ja just poliitikud oma annetajaid niimodi puhtks pesevadgi-kahju kuid-ma ei leia et-on kaalu riigi ühtse paranemise suunas

Jaan

Vasta kommentaarile

See on arusaamatu, miks inimesed valivad ikka ja jälle neid, kes ei suuda kindlustada kõikidele eestimaalastele inimväärset elu. Kuidas küll võib olla nii kergeusklik ja hoolimatu. Töötulemuste asemel usutakse valitsuse ja valitsusmeelsete laimu Eestimaa parimate inimeste suhtes, hirmutamist, ehkki keegi ei kavatse meid rünnata ja lausa valetamist. Eks eurosaadikud aitavad veel välist klantspilti ilustada ja ei teavita seal paljudest vigadest, mida meil tehakse valitsuse tasemel. Ei anta ülevaadet sellest, mis tegelikult toimub.

Laadimine...Laadimine...