8 kommentaari

...

Vasta kommentaarile

savisaare perselakkujate koht on koos oma isandaga ajaloo prügikastis...

juhan postitas:

Savisaare vari alles hakkab Eesti elu edendama - olulised pole mitte konkreetsed inimesed, vaid ideed ja visioon. On kaks varianti - kas Savisaare jätkusuutlik visioon Eestist vöi selle maa ja rahva kadumine maamunalt ja rahaks tegemine(Reformierakonna visioon).

bilderberger

Vasta kommentaarile

http://www.bilderberg.org/
http://objektiiv.ee/raagime-asjast-suvariigist-bilderbergi-grupist-ja-vabamuurlusest/
http://www.eesti.ca/bilderbergide-saladus-tallinna-tv/article51774

finito

Vasta kommentaarile

Ajalet Kesknädala formaat on nüüd selline, et ei paku enam huvi.

tasemel

Vasta kommentaarile

Tegemist on tasemel saatega tegelt imeväikesel Eesti telemaastikul. Seega on võimalik teha tasemel saateid ka suht piiratud võimaluste - nii rahaliste kui ka inimressursi - tingimusel. Vaid edu.

ants

Vasta kommentaarile

Sügisest vöiks seltskond vahetuda ja pean silmas Ummelast, kes ei suuda olla samal tasemel Urmi ja Lengiga, Ummelas ei pea päris saatest lahkuma, aga andma noh ruumi uutele nägudele ja ise osalema nii kord kahe kuu jooksul.

Saatus mitte ainult ei luba

Vasta kommentaarile

vaid ka Käsib Teil TTV eetris peale puhkust tagasi olla!:)!!!

mati

Vasta kommentaarile

Jajah, eriti haledalt kölas peavoolumeedias ning selle ühe suuvoodri Kuuse suust see väljend "rahva öigustunne on saanud puudutatud" vöi midagi sarnast seoses savisaarega, no kust otsast teavad peavoolumeedikud rahva öigustunnet, kui nad sellest rahvast kirbus...gi ei huvitu. Pigem esindab seda rahva öigustunnet kohtunik Rebane.

Laadimine...Laadimine...