Mustamäel on kevadkoristus täies hoos

Aprill on heakorrakuu – ja vaatamata mis tahes olukorrale, Mustamäe peab traditsioonist kinni. Kõige muu kõrval on käsil ka pinkide survepesu ja desinfitseerimine.

Pilt: Mustamäe LOV

Mustamäel on kevadkoristus täies hoos (1)

Toimetaja: Toomas Raag

Aprill on heakorrakuu – ja vaatamata mis tahes olukorrale, Mustamäe peab traditsioonist kinni. Kõige muu kõrval on käsil ka pinkide survepesu ja desinfitseerimine.

"Mustamäe linnaruumis on meil praeguse seisuga 368 pinki," rääkis Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats, "nende kõigi puhastamisele kulub orienteeruvalt paar nädalat, misjärel tulevad värvimis- ja õlitamistööd. Kui ilmaga vähegi veab, peaksime hiljemalt maikuu keskpaigaks linnainventari korda saama. Palve ka linnakodanikele: olge tähelepanelikud ja ettevaatlikud, et mitte värske värvi all olevale pingile jalga puhkama sattuda."

Kevadised koristustööd käivad ka Mustamäe teedel-tänavatel ja haljasaladel.

"Suuremate magistraalide suurpuhastusega alustasime juba märtsikuu lõpul," kinnitas Laats. "Tänu soojakraadidele saame aktiivselt kasutada ka hari-vesipuhastusmeetodit, mis on väga tõhus tolmupilvede kõrvaldaja. Lähipäevil algavad mikrorajoonide kaupa tööd ka kvartalisisestel teedel, samuti oleme algust teinud haljasalade koristusega, aprillikuuga tahame kõigile linnaosa haljasaladele esimese ringi peale saada. Meie koostööpartner Keskkonnateenused AS on hetkel oma töödega ka kenasti graafikus, nii et loodame selles osas kõige paremat."

Laatsil on kevadiste koristustöödega seoses palve ka Mustamäe autoomanikele: "Palun vahetage talverehvid võimalikult ruttu suviste vastu! Te võib-olla ei usu, aga sellel, millised rehvid on all kõigil neil limusiinidel, mis Mustamäel ringi vuravad, on mängida meie teede-tänavate puhtuses ja korrasolekus oluline roll. Nii et, head mustamäelased, võtke kätte ja kiirustage rehve vahetama!"

 

 

 

1 kommentaari

Laadimine...Laadimine...
Laadimine...Laadimine...