5 kommentaari

Ats

Vasta kommentaarile

See on terroristlik organisatsioon läbi ja lõhki. Eestlased on aga nende käsilased.

saratseenid merre

Vasta kommentaarile

Tuleb taastada iidse Rooma riigi ülemvõim Vahemere ruumis täpselt nii nagu taotles sepa poeg Benito. Elik hooldusterritoorium Põhja-Aafrikas, rekonkista ja kristianiseerimine kõik neegerrahvad tagasi sise-Aafrikka ja arrabid Õnnelikku Arabistani. Seega NATO laevastik kohaselt Vahemerele ja kõik saratseenid merre viimane kui üks.

Vello postitas:

Ei tea sa ilmselt iidse Rooma riigi ajaloo suure tundjana, et ei aidanud see ülemvõim koos sõjaväe ja võimsate piirikindlustustega kaitsta riiki kõikjalt sinna tulvavate immigrantide ja nend eülemvõimu alla langemast ja et tänased uhked eurooplased on oma valdavas enamuses just nende samade toona nii vihatud immigrantide järglased. sakslased, prantslased, inglased, itaallased, poolakad... Ja meie isegi, ugrimugrid, pole siin sugugi kohe peale jääaega saabunud esmaasukad. Võib öelda, et sama kaua kui on eksisteerinud inimkond, on inimesed ka rännanud ja omavahel segunenud nii geneetiliselt kui kultuuriliselt tänu just millele on meie liik osutunud sedavõrd elujõuliseks ning vaid rumalad ja kitsarinnalised oma ninaotsast mitte palju kaugemale nägevad isendid on läbi ajaloo kartnud ja vastustanud kõike progressiivset või siis ka lihtsalt muutusi senises harjumuspärases elus, suure ajaloo tundjana võiksid või meenutada kuidas Inglismaal omal ajal lausa füüsiliselt purustati masinaid ehkki just masinad on need tänu millele inglastest töölised täna nii hästi elavad.

Aja Lugu

Vasta kommentaarile

Milleks on see hea kui NATO sõjalised kulutused ületavad Venemaa omi ligi 20 korda?

Nato siis nüüd ründeorganisatsioon ehk agressor???

Vasta kommentaarile

"Antud küsimuses keskenduti suuresti just Euroopa Liidu sõjaliste missioonidele Aafrikas ning liidu püüetele lahendada sealseid probleeme kohapeal, kaasates selleks nii sõjalised- kui tsiviilvahendid." Pealinn

Laadimine...Laadimine...