NATO lahingugrupp tunnustas Rakvere haigla ravijuhti

Rakvere haigla ravijuhile Liis Otstavel.

Pilt: Erakogu

NATO lahingugrupp tunnustas Rakvere haigla ravijuhti

NATO lahingugrupi ülem Eestis kolonel Paul Clayton andis reedel tänukirja Rakvere haigla ravijuhile Liis Otstavelile, tunnustades teda silmapaistva tervishoiuteenuse osutamise eest Tapal asuva rahvusvahelise lahingugrupi sõduritele, kirjutab Virumaa Teataja.

“Suur hulk Suurbritannia, Prantsuse ja Taani sõdureid on talle võlgu kvaliteetse ravi koordineerimise ja nõustamise eest. Ta suudab alati üllatada sellega, milliseid jõupingutusi ta teeb, et tagada kõigile Rakvere haiglat külastavatele sõduritele võimalikult hea kogemus,” seisab tänukirjal, mille kolonel Clayton Liis Otstavelile ulatas.

Tänukirjaga tuli kaasa ka meenemünt.

Kolonel Paul Claytoni sõnul on Liis Otstaveli naeratus, rõõmus olek ja terav vaimukus muutunud NATO meditsiinimeeskondade seas kuulsaks. Samuti jõuab Liis Otstavel Rakvere haiglast kaugemale, jõulude ajal külastas ta lahingugruppi, et tuua meditsiinikeskusele kingitusi ja kohalikke hõrgutisi.

“Järjestikused lahingugrupid võlgnevad Liisile tänu lakkamatu hoole eest, mida ta on meie lähetatud töötajatele osutanud,” lausus kolonel Paul Clayton.

Liis Otstavel ütles, et talle osaks saanud tänu on tema jaoks suur tunnustus, kuid ravijuht rõhutas, et tema töö taga on siiski kogu Rakvere haigla meeskond.

Rakvere haigla juht Ain Suurkaev pälvis tänuplaadi.

Laadimine...Laadimine...