3 kommentaari

uskmatu-toomas

Vasta kommentaarile

See pidev julgeoleku kinnitamine tundub näitavat tegelikult nõrkust.Kui ollakse tugevad,oma sõnades kindlad siis ei peaks see olema pidevalt päevakorras aga täna käiakse koos kinnitatakse kooris julgeolekut kuid kõigetähtsam on ikkagi ühispildistamine.Eriti tähtis on see kelle kõrval keegi pildil on !

Kolmevalitsus või Nelja...

Vasta kommentaarile

Vahepealse nn Obkommi asemel on maailmas kehtestunud klassikaline Kolmevalitsus kuid ilmselt mõni tahab saada Neljandaks? Siit siis teat pinged igati loomulikud tegelt. Kuid eestlastel kui eurooplastel on oluline mis saab Euroopast järsku mõni Euroopast tahab Neljandaks näituseks Ottomanide Kõrge Porta asemel? Või peab eurooplane tegelema vaid allategemisega ja neegersemmiga eest ja tagant? On mõtlemist kaitseküsimustes ühistest ja vast alustab laevastikust Vahemerel ja kõik saratseenid merre viimane kui üks elik korraldab Lepanto. Ja siis dessant Tripoli sepa poeg Benito loodud Liibüas ning Erwin Rommel ja Aafrika Korpus on tagasi.

nato vihmavari

Vasta kommentaarile

http://forte.delfi.ee/news/militaaria/istanbuli-pogromm-1955-suurlinnast-tehti-vagistades-kreeklastevaba-linn?id=72380691
Pogromm Istanbulis aastal 1955.
https://en.wikipedia.org/wiki/Istanbul_pogrom

Laadimine...Laadimine...