Netflix alustas Eestis teenuse pakkumist

Neljapäeval alustas Eestis tegevust videote voogedastuskeskkond Netflix, pakettide hinnad algavad 7,99 eurost kuus.

Pilt: Scanpix

Netflix alustas Eestis teenuse pakkumist

Neljapäeval alustas Eestis tegevust videote voogedastuskeskkond Netflix, pakettide hinnad algavad 7,99 eurost kuus.

Netflixi teenus on alates neljapäevast kättesaadav ka Eestis, seisab ettevõtte kodulehel. Odavaima paketi kuuhind on 7,99 eurot, see võimaldab ligipääsu kogu Netflixi pakutavale sisule tavalahutusega (SD) formaadis arvutite või mobiilseadmete kaudu korraga ühes seadmes, vahendas BNS.

Pakett kuuhinnaga 9,99 eurot võimaldab teleseriaale ning filme tarbida ka kõrglahutusega (HD) formaadis ning kuni kahes seadmes korraga. Kõige kallim 11,99 eurot kuus maksev pakett annab ligipääsu ka ultrakõrglahutusega (UHD) sisule samaaegselt kuni neljas seadmes.

Teenuse kaudu on võimalik vaadata näiteks kõiki teleseriaali "Halvale teele" osi ning sellega seonduvat sarja "Better Call Saul". Saadaval on muuhulgas ka USA komöödiaseriaalid nagu "Archer" või "Kuumad seitsmekümnendad", aga ka näiteks Briti huumoriseriaal "IT-osakond". Saadaval on ka Netflixi omasarjad nagu "Orange Is The New Black" ja "Narcos", ent valikust puudub omasari "Kaardimaja".

Filmidest pakub Netflix Eestis muuhulgas Oscari-laureaate nagu "Good Will Hunting", "Pulp Fiction", "Gravity", "Sõrmuste isand" ja "Goodfellas", aga ka mõnecvõrra uuemaid kassahitte nagu "Star Trek Into Darkness" ja "The Hangover".

Eestikeelseid subtiitreid enamikul pakutavast valikust hetkel ei ole, ent pilti on võimalik vaadata muuhulgas inglise-, prantsuse- ja saksakeelsete subtiitritega.

Netflix teatas kolmapäeva hilisõhtul, et on laiendanud oma tegevust 190 riiki, muutes oma internetitelevisiooni teenuse kättesaadavaks 130 uuel turul, kaasa arvatud India, kuid mitte Hiina. Praegu on teenusekasutajaid ligikaudu 70 miljonit.

Laadimine...Laadimine...