3 kommentaari

Kodu on kindlus

Vasta kommentaarile

Inimesed,ärge uskuge,mida propaganda teile ette söödab.Võiksite siiski rohkem mõelda ka oma peaga kuid seda on siiski palju tahta ja nagu ütlevad teaduslikud uuringud siis 70-80% rahvast usub pimesilmi ilust valet ehk propagandat.Mis rumal jutt on,et me ei saa hakkama?Näiteks,Soome ehitas enda väga hästi üles peale sõda ja just oma soome rahvaga.Kui nad olid väga hästi elama hakanud siis millegipärast võeti suund liberalismile ja hakati sisse tooma võõrrahvast ja ka neile soomlaste kulul prii ülalpidamist pakkuma

ulpiv ja igavlev

Vasta kommentaarile

Järsku peaks ropus rahas ulpiv igavlev Euroopa rajama hooldusterritooriumi Aafrikka sealsete neegernaiste ja neegermeeste eest hoolitsemiseks, kasvatamiseks, esmase seksuaalkäitumise õpetamiseks. Võimalus ümmardada eest ja tagant neegernaisi ja neegermehi igühele oma täpselt igihalja dr Goebbelsi sententsi alusel. Omaegse kolonialismuse asemel siis Ümmardamisterritooriumid mikroonidele siis neegersemmi ja muttidele kargamist äärmiselt lustlikku Aafrikka hakkab elama lausa.

meister

Vasta kommentaarile

Miski ei muutu tõeks pelgalt selle pärast, et keegi selle välja öelnud on.Võõrtööjõud õigustab end ettevõtjatele kahel juhul: kui riigis pole vastava kvalifikatsiooniga spetsialiste ja neid on väga vaja. Teiseks siis, kui võõrtöölised on nõus töötama väiksema palga ja kehvemate sotsiaalgarantiide eest. Esimesel juhul on räme viga tehtud riiklikes õppekavades ja haridussüsteemi on juhtinud ebapädevad ametnikud. teisel juhul on tegemist mölakluse ja ebaausa konkurentsiga. Progressiivide jaoks õigustab aga võõrtööjõud end eeskätt siis, kui tegu teise rassi esindajatega, mis aitab rahvast kirjumaks muuta.

Laadimine...Laadimine...