13 kommentaari

firman

Vasta kommentaarile

http://majandus24.postimees.ee/4036417/firmadel-tuleb-peagi-tegelik-kasusaaja-aeriregistrisse-kanda?_ga=1.248276869.306378047.1409497078

Mari

Vasta kommentaarile

Täiesti groteskne on aastakümneid kestev poliitiline klapperjaht , psühhoterror Savisaare vastu. Tuhanded toimikud, tuhanded meetrid pealtkuulamiste linte , jälitamistoimingutega hõivatud töötajad , räige politsehaarang, kodu segikeeramine, raha konfiskeerimine, inimese tervise ruineerimine pluss taskumeedia aastakümneid kestnud poliitiliselt suunatud rünnakud. See isegi ei näi õiglane ja põhjendatud. Võiks arvata et tegemist on rahvusvaheliselt tagaotsitava hambunirelvastatud üliohtliku sarimõrvariga või islami terroristiga. Sellele kõigele kulutatud maksumaksja raha eest oleks vist juba uue Linnahalli saanud valmis ehitada.. Kaldun arvama et need tippjuhid kes kõik seda ülekohut koordineerisid ja juhtisid peaks ametist lahkuma.

noh

Vasta kommentaarile

Riigiprokuratuur tuleb välja vahetada. Kohutav viga oli jätta justiitsministriks Reinsalu, kes on kogu aeg tegutsenud vaenlase kombel.

ants

Vasta kommentaarile

Pregu moodustatakse uus koalitsioon. Arvan et Reinsalu tuleks valitsusest minema peksta , aga oravad rahva vastu toime pandud kuritegude eest kohtu alla anda.

Vägivald

Vasta kommentaarile

armastab vabadust,enese alla kallutada.See on ülekohtuse tipp,mida jõuametkonnad võimukäskusid täites toimetavad.On kõigile ausatele inimestele selge,et toimub lihtsalt inimese vaimne ja füüsiline hävitamine.

Tibi

Vasta kommentaarile

Uus valitsusel vaja sooritada Heraklese vägitegu- Augeusi tallide puhastamine. Respublikaanidele tuleb näidata ust, see punt on hullematest kõige hullem . Tsahkna tiim võiks Vaba Erakonnaga kokku lüüa.

pank

Vasta kommentaarile

Paistab, et proksil on liiga palju raha, tuleks kõvasti kärpida, et hakkaks sisulist tööd tegema

Briljantroheline

Vasta kommentaarile

Hr Savisaar on astunud reformarite ja eriti IRL-laste nagu M.Laar konnasilmadele. Sellepärast teda kiusataksegi, kuigi eks temasuguselt tegijalt võib põhjalikult otsides leida mitmeidki pisipatte.

Jaan

Vasta kommentaarile

Mul on tunne, et peamised valesüüdistuste koostajate peamehed on Reinsalu ja korruptsiooni meisterklass ning luurekoordinaator E.N.Kross, kes on Reformi tagatoa kaitse all. seal on teisigi kurjategijaid. Meenub, kui alatult käitus Kross kui tahtis saada linnapeaks Ta sõbrustas isegi riigireetur Simmigs sellepärast, et see vihkas Savisaart. Meenub kuidas Kross segas linnavalitsuse tööd. Ja miks ei peaks ta praegu süüdistusi mitte koguma.

Ott

Vasta kommentaarile

Riigiprokuratuur valetab alatult. Seal on ju inimesed, kes täidavad valitsuse käske. Nemad venitavad, kuna Savisaar on kõige ausam inimene ja nad otsivad tõendeid tema vastu. seal on vist terve meeskond, kes koostab valestsenaariume. Valitsusmeelseid hirmutab Savisaare suur häältesaak. Savisaar on hädaohtlik nende võimule. Savisaare vastu on kasutatud psühhoterrorit, isegi tapmiskatse on olnud. See pole ka veel kindel, kust ta tapja-pisiku sai. Tal on ju kogu aeg nuhid kannul.

stiilinäitaja

Vasta kommentaarile

https://www.rahvaraamat.ee/p/veb-fond-kadunud-raha/797986/et?isbn=9789949973453

Täielik läbipaistmatus, puudulikud kontrollmehhanismid, kontrollijate ebakompetentsus, Riigikogu otsuse täitmata jätmine, seadusvastane tegevus, parteiline ringkaitse, ajakirjanduse nõrkus, erapoolik õigussüsteem ja mäng Vene kaardiga on eeldused, mis on lubanud toime panna Eesti ajaloo suurima finantskuriteo. Igale tööealisele eestimaalasele on see maksma läinud umbes 900 Eesti krooni. See ei pruugi olla lõplik hind meie maksumaksja jaoks.
Paarikümne aasta jooksul on sellest raha kadumise loost pea- või kõrvalosatäitjana läbi käinud väga palju inimesi, kellel on selles loos vägagi erinevaid rolle. Mitmed neist toimetavad tänaseni poliitilise või majandusliku eliidi hulgas. Kes on need lipsustatud ja mõjuvõimsad inimesed? Me ei saa kedagi neist nimetada kurjategijaks, sest kedagi pole selles kuriteos süüdi mõistetud ja ilmselt ei mõisteta ka. Ometi on õpetlik süveneda sündmustesse, mis algasid üle kahekümne aasta tagasi iseseisvust taastava Eesti Vabariigi ühes olulises ja väga palju määravas institutsioonis – Eesti Pangas.

1 2
Laadimine...Laadimine...