15 kommentaari

lisna

Vasta kommentaarile

http://www.ohtuleht.ee/793999/korruptsioonikahtlus-viis-tartu-vallavanema-kohtu-alla
http://epl.delfi.ee/news/eesti/august-koppel-lahkus-ametist?id=50737443

uus suund

Vasta kommentaarile

http://epl.delfi.ee/news/valismaa/ukraina-votab-korruptantide-asemel-sihikule-korruptsioonikutid?id=77807158

firman

Vasta kommentaarile

http://majandus24.postimees.ee/4036417/firmadel-tuleb-peagi-tegelik-kasusaaja-aeriregistrisse-kanda?_ga=1.248276869.306378047.1409497078

Mari

Vasta kommentaarile

Täiesti groteskne on aastakümneid kestev poliitiline klapperjaht , psühhoterror Savisaare vastu. Tuhanded toimikud, tuhanded meetrid pealtkuulamiste linte , jälitamistoimingutega hõivatud töötajad , räige politsehaarang, kodu segikeeramine, raha konfiskeerimine, inimese tervise ruineerimine pluss taskumeedia aastakümneid kestnud poliitiliselt suunatud rünnakud. See isegi ei näi õiglane ja põhjendatud. Võiks arvata et tegemist on rahvusvaheliselt tagaotsitava hambunirelvastatud üliohtliku sarimõrvariga või islami terroristiga. Sellele kõigele kulutatud maksumaksja raha eest oleks vist juba uue Linnahalli saanud valmis ehitada.. Kaldun arvama et need tippjuhid kes kõik seda ülekohut koordineerisid ja juhtisid peaks ametist lahkuma.

noh

Vasta kommentaarile

Riigiprokuratuur tuleb välja vahetada. Kohutav viga oli jätta justiitsministriks Reinsalu, kes on kogu aeg tegutsenud vaenlase kombel.

ants

Vasta kommentaarile

Pregu moodustatakse uus koalitsioon. Arvan et Reinsalu tuleks valitsusest minema peksta , aga oravad rahva vastu toime pandud kuritegude eest kohtu alla anda.

Vägivald

Vasta kommentaarile

armastab vabadust,enese alla kallutada.See on ülekohtuse tipp,mida jõuametkonnad võimukäskusid täites toimetavad.On kõigile ausatele inimestele selge,et toimub lihtsalt inimese vaimne ja füüsiline hävitamine.

Tibi

Vasta kommentaarile

Uus valitsusel vaja sooritada Heraklese vägitegu- Augeusi tallide puhastamine. Respublikaanidele tuleb näidata ust, see punt on hullematest kõige hullem . Tsahkna tiim võiks Vaba Erakonnaga kokku lüüa.

pank

Vasta kommentaarile

Paistab, et proksil on liiga palju raha, tuleks kõvasti kärpida, et hakkaks sisulist tööd tegema

Briljantroheline

Vasta kommentaarile

Hr Savisaar on astunud reformarite ja eriti IRL-laste nagu M.Laar konnasilmadele. Sellepärast teda kiusataksegi, kuigi eks temasuguselt tegijalt võib põhjalikult otsides leida mitmeidki pisipatte.

Jaan

Vasta kommentaarile

Mul on tunne, et peamised valesüüdistuste koostajate peamehed on Reinsalu ja korruptsiooni meisterklass ning luurekoordinaator E.N.Kross, kes on Reformi tagatoa kaitse all. seal on teisigi kurjategijaid. Meenub, kui alatult käitus Kross kui tahtis saada linnapeaks Ta sõbrustas isegi riigireetur Simmigs sellepärast, et see vihkas Savisaart. Meenub kuidas Kross segas linnavalitsuse tööd. Ja miks ei peaks ta praegu süüdistusi mitte koguma.

1 2
Laadimine...Laadimine...