5 kommentaari

düsgraafik

Vasta kommentaarile

Kaardid ennustavad Savisaare tapiad,reeturid tulevad varsti välja.
Nende haikuse saatus on palju hullem. mida Savisaarele tehtud on.

Kodanik

Vasta kommentaarile

Mul on kodanikuna ja maksumaksjana kaks küsimust, millele ootan selget vastust.
1. Kui palju on selle kuue aasta jooksul meie jõusstruktuurid kulutatud eesti maksumaksja raha Savisaare üle nn õigusmõistmise non stop protsessi peale? See number peaks olema küll VÕIMALIK VÄLJA TUUA JA AVALIKUSTADA nii KAPO , proksi , kui kohtu osas. Kolm vägevat jõusstruktuuri pluss meie sõltumatu ja vaba ajakirjandus kuus aastat ühte inimest tümitamas, solgutamas, materdamas, mustamas selge eesmärgiga inimese moraalseks hävitamiseks.
2.Kui palju on eestimaal inimesi, kes usuvad et Savisaar sai selle lihasööja bakteri juhuslikult? Savisaar kirjutas ju enne kui see kohtusaaga algas , et ta tunneb, et ta elu on ohus. Mitte keegi ei pööranud selle mingit tähelepanu. Aga otsus tagatubades oli juba langetatud. Ja ei läinudki palju aega kui Savisaar oligi surmasuus ja ainult tänu meie suurepäraste arstide tarkuse ja võimekusele jäi ta ellu. Aga meie suurepärane tagatuba leidis aga kohe uue väljundi - nüüd Savisaar tuleb kohtusaalides surnuks menetleda. Õigusemõistmise masinavärk pandi täistuuridel tööle ja huugas tervelt 6 aastat. Kas selline on õigusemõistmine eesti moodi? Huvitav mida arvaks sellest Euroopa Inimõiguste Kohus?
PS Tähelepanuväärne on see, et kui Pevkur alustas juttu erakonna puhastumisest siis ta materdati maha. Kas seda erakonda on võimalik veel puhastada?

Oliver Nääsi diplom kaalub rohkem

Vasta kommentaarile

kui sada Sven-Hristo Evestuse/Lavly Perlingu/Arnold Sinisalu/Norman Aasa diplomit kokku!!!

Mari

Vasta kommentaarile

Toetan Mart Helme ùleskutset et meie òigussùsteem vajab pòhjalilkku remonti. See on groteskne inimvaenulik .6aastaga on inimene muudetud riigi poolt inimvareks.Kes selle eest vastutab?

Enn

Vasta kommentaarile

Suur tänu E.Savisaare advokaadile, parimale Eestimaa advokaadile. Aga kes korvab Savisaarele tehtud ülekohut paljude aastate jooksul, tema tervise rikkumist. Temale valestsenaariume koostanud alatud inimesed, tema terviserikkujad peaksid karistada saama. Mitmed inimesed on valesüüdistusi andnud ja kes on sellest keeldunud on pidanud poliitikast lahkuma. Savisaare suur häältesaak hirmutas võimulepürgijaid ja nad tahtsid temast lahti saada. Terve meeskond töötas Reformi tagatoas, et Savisaarele süüdistusi otsida.Nad tahtsid Tallinna üle võtta, aga see ei läinud korda. Nüüd otsitakse uusi süütõendeid teiste keskerakondlaste kohta, kes on neil ees teel võimule. jube, mis toimub meie maal.

Laadimine...Laadimine...